Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vaterás one step tesztről mi...

Vaterás one step tesztről mi a véleményetek? Tényleg sokszor álpozitív?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sokat elhasználtam de sose volt álpozitív.
2014. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is sokat használtam, főleg az első terhességem előtt, 1 évet vártunk a kisfiamra, soha nem volt álpozitív, amikor meg pozitív volt akkor rendesen látható volt már a 11.dpon.

Második terhességemet is ez mutatta ki.

2014. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy ál pozitív, vagy van a szervezetedben hcg hormon, vagy nincs. Olyan van, hogy terhes vagy és még korán teszteltél, és ezért negatív.
2014. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig valóst mutatott, szerintem bízhatsz benne.
2014. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos nekem nem egy x-epil teszt mutatott 2. csíkot és nem volt terhesség (vérvétellel igazolva)

Nem most kezdtem a tesztelgetést sajnos :(


Akkor rendelek belőlük.

Köszönöm még egyszer!

2014. szept. 19. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Megbízható a vaterás one step, én is onnan rendeltem, igaz már 4 éve. A 2. tesztcsík most 3 éves :) Nekem kimutatta a terhességet a 11. dpo-n, ez pontosan a nem várt mensi napja volt, igaz alig-alig lehetett látni a 2. csíkot, én sem voltam benne 100 %-ig biztos, de másnapi teszten már jobban látszott, a 13. és 14. napi dpo-n pedig egyértelmű volt, hogy pozitív.
2014. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!