Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » En inkabb csak rugasokat...

Bettynaa kérdése:

En inkabb csak rugasokat erzek nem mocorgast lehetseges ez?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok es 19 hetes voltam mikor elkezdtem erezni de akkor is egy rugassal ereztem eloszor!vagyis inkabb ahhoz hasonlithato mint mikor idegrangasa van valakinek.2 napja most folyamatosan ilyen "rangasokat erzek"szerintem nem rugdoshat ilyen sokat vagy csukolhat ?valaszaitok nagy segitseget nyujtana!

2014. szept. 26. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

én ket-harom hete érzek, konkrét fordulást. Elotte csak bokeseket, rugdosast. Amikor csuklik olyan mintha kattogna bennem egy ora :)) mashogy nemtudom leírni :)))

27+1hkm

2014. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csuklik a babád:) Nekem ha csuklik azt érzem,hogy a hasam ritmikusan kb. 2 másodpercenként vagy 3 ugrik egyet és belülről olyan mint ha kicsi rugdosások lennének:) Teljesen meg lehet különböztetni a rúgást a csuklástól:) bár mondjuk az én babám mostanában IGEN erőseket rugdos:)

Már össze-vissza is fészkelődik,forgolódik,ha nevén szólítom egyből reagál:) Én a csuklást olyan 23-24 hetesen kezdtem el érezni:)

Boldog babavárást:)

28+5hkm

2014. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Azt elfelejtettem leírni,hogy ez a csuklás nála olyan 3-4 percig is eltart és napjában olyan 3-4-5ször is jelentkezik. Bár ma még nem éreztem csuklani:)

2014. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat akkor ja szerintem is csukolhat a leirtak alapjan!de amugy olyan jo erzes alig varom mar h a kezembe tarthassam de az meg olyan messze van :-(

Mindenkinek boldog babavarast!

2014. szept. 27. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!