Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában átlagosan mennyibe...

Mostanában átlagosan mennyibe kerül a 4d ultrahang?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miskolcon 9-14 ezer között van!Ebbe benne van egy 30-40 perces dvd meg 1db fénykép!17 hetes kismama
2010. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

10500, sztem ők a legjobbak.

2010. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt a mi környékünkön, zala-somogy, igen változó! Az én dokim 16000Ft-ért csinálja, találtam 10000Ft-ért is (bár erre panaszkodtak többen, hogy nem valami alapos volt.)

Én N.kanizsára megyek, itt voltam az első terhességem idején is, 9000 Ft. 15-20 p DVD, CD-re 3D-s képeket raknak és még papírképeket is kapunk. Viszont inkább baba-mozi az egész, mert orvosi papírt nem adnak a vizsgálatról, persze ha rendellenességet lát a doktornő azt közli.

Szóval azt kell tudnod miért szeretnéd a 4d-s uh-ot. Genetikai szűrésért elsősorban, vagy csak bepillantást tenni a picurhoz.

Boldog babavárást!


24h kismama

2010. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet kérni dvd film nélkül,hogy csak képeket kapsz ,illetve mozizól kb 15-20 percet.Ez általában a felébe kerül.Mi igy voltunk már többször is,és még egyett tervezünk februárra.Érdemes rákérdezni a dokitól,mert ha nem olyan nagy a baba akkor szerintem felesleges a dvds babamozi.
2010. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!