Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyerem lett. Tudnátok...

Aranyerem lett. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Reparonnal kenem. Csíp,szúr és viszket, viszont nem vérzik. 24 hetes kismama vagyok. Forró ülőfürdő használna? Van ahol azt olvastam, hogy jó, de van ahol azt írták, hogy nem jó aranyérre a meleg víz. Viszont kismamaként nem ajánlott a forró fürdő vagy igen? Mit tegyek, hogy enyhítsem a fájdalmat?

2014. szept. 26. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

forró ülőfürdő a terhességnek biztos nem tesz jót, így inkább mielőbb menj el vele dokihoz.

Ami addig még jó lehet az a körömvirág krém. És igyál sokat, sok rostosat egyél, hogy laza legyen a székleted.

2014. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Forró fürdőt semmiképp nem ajánlom. Max. langyos kamillás ülőfürdőt javaslok. A Reparon jó.

Próbàld ki a svédcseppet! Egy nagyobb vattapamacsot itass át svédcseppel, és rakd a végbélnyílásba. Csillapítja a viszketést és a gyulladást.

2014. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után lett... hűvös vízzel mostam nagyon sokat, plusz körömvirágkrém, és a gátsebbel együtt naponta többször fújtam aloe vera sprayvel. És előttem írták, de a sok folyadék tényleg fontos. Meg még kismamatornán mutatott egy nagyon jó gyakorlatot a gyógytornász: Négykézlábra helyezkedsz úgy, hogy a könyöködet behajlítod, és a földre teszed, próbálsz úgy helyezkedni, hogy a feneked magasabban legyen, mint minden más, a fejed kicsit a föld felé közelíted. Ez azért jó, mert a véráramlás megkönnyíti azt a területet. Én éreztem annak idején, hogy nagyon jó. Remélem tudtam segíteni!
2014. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!