Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraterhességnél (4 hét ),...

Koraterhességnél (4 hét ), előfordult másnális hasszurka? Jobb oldalamon, de egyáltalán nem fáj, csak szúrogat!

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 12:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 20, hétig fájt a hasam,olyan mindjártmegjön érzésem volt.Húzódnak a méhszalagok.
2010. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt. Nekem meg szinte mindig csak a bal oldalon. Majdnem olyan éles szurka, mint peteéréskor...

Nő a méh, és nyúlnak a méhtartó szalagok, az ad ilyen érzést, de helyileg olyan, mintha a petefészek szurna, pedig nem. Remélem, érted. :)

21 hetes

2010. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Jajj , most megnyugtattál,mert egész nap ezen idegeskedtem!Még hányingerem is volt , de sztem az idegtől!Köszönöm!!!:))) Kellemes babóvárást.
2010. jan. 21. 13:02
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szurkál, söt kicsit görcsöl is, de nem annyira mint mikor megjön, csak úgy bele nyilal kicsit.

5-ik hétben vagyok, de sokan panaszkodnak hogy ilyenkor már feszül a has, de nekem az nem. csak a cickóim mint két görögdinnye.

2010. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Tényleg?Nekem a cickóim nem változtak még , nem is fájnak csak annyira mint mielőtt megjön.Nekem csak pisilni kell sűrűn.
2010. jan. 21. 13:29
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is az 5. hétben vagyok! Nekem minden nap fáj a hasam,

van mikor jobban, van mikor kevésbe!Persze ilyenkor nagyon megijedek, hogy biztos meg fog jönni! Ti ebből a szempontból nyugodtak vagytok?

2010. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Nyugalom, lányok!! :)

Van, hogy csak sima mensis érzés van, nálam a 7-8. héten jött ez, közte ohne hasfájás, hanem csak a fent említett szurka.

Cicik csak érintésre fájtak, nem nőttek, nem feszültek.

A hányinger a 8. héten kezdődött, de csak reggel, és csak meleg, kávé, illetve a hűtő hatására.

A 11. héten jött az orrvérzés, és a fogínyvérzés, és az étvágytalanság, 5 kg lement 2 hónap alatt...

Szóval, minden normális az első trimeszterben, nyugodjatok meg! Kivéve persze a barnázást, vérzést, ami a hüvelyből jön. Ilyenkor rögötn doki, ügyelet, stb!

Egyébként boldog babavárást, élvezzétek ki, mert nagyon gyorsan rohan az idő! :)

2010. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ,én is aggódom nehogy megjöjjön!:)))
2010. jan. 21. 15:32
 9/27 A kérdező kommentje:
Fogászattal hogy álltok?
2010. jan. 21. 15:33
 10/27 anonim ***** válasza:

Köszi! Engem megnyugtattál :) Még annyira szokatlan ez az egész, fel sem fogtam! Bizonyára pár hét múlva fel sem veszem azokat a fájásokat, amiktől most full para vagyok :)

Boldog babavárást kívánok nektek!

13.47-es

2010. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!