Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraterhességnél (4 hét ),...

Koraterhességnél (4 hét ), előfordult másnális hasszurka? Jobb oldalamon, de egyáltalán nem fáj, csak szúrogat!

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 12:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Én majd csak hétfőn megyek nőgyógyászhoz, eddig csak a tesztekből (legalább100 :)) tudom, hogy baba van!

A fogorvoson még nem is gondolkodtam!

13.47

2010. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
:))) Hát akkor kölcsönösen megnyugtatjuk egymást.Én is a kb 100 ellőtt tesztből tudom hogy babóca van.Meg kipróbáltam az ovu tesztet jóslásra.Baromira nem hittem benne és az is pozitív.Pedig a peteérés után már nem szokott megjelenni a 2.csík!Hát én is j.héten megyek dokihoz , csütörtökön.Addig frászt kapok az idegtől.De tudom már h minden rendben van!
2010. jan. 21. 17:17
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak néha tiszta pillanataim :) amikor elönt a béke és nyugalom és tudom, hogy minden rendben, aztán jön egy fájás, és megijedek, hogy lehet hogy mégsem érzem jól, és baj van?! Én hétfőn megyek dokihoz, és nagyon-nagyon várom már! A hődet mérted/méred még?

Én is használtam korábban ovu tesztet, de ebben a hónapban csak hő, és érzés alapján lőttem be a peteérést, sikerrel :)

2010. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Eddig mindíg mértem a hőmet meg figyeltem a testem,de ebben a hónapban semmit nem csináltam az ovun kívül!Biztos minden rendben lesz!Majd írj h mi volt!:)))
2010. jan. 21. 19:51
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Jaj Lanyok, nagyon orulok, hogy megtalaltalak itt Benneteket, ugy megnyugtattatok. :) En is az 5. hetben vagyok, es tiszta para, mert en is tobbszor erzek hasszurkat, illetve olyat, hogy mindjart megjon. En ugyan meg csak 3 tesztet csinaltam, mindharom pozitiv (plusz egyet a ferjemmel csinaltattam, szerencsere az negativ lett - csak azert, hogy leellenorizzem, tenyleg jol mukodik :) ). De a tesztek ellenere is meg alig merem elhinni, es pont a hasszurkak es a megjon erzes miatt. De most, hogy olvastalak Benneteket, nagyon megnyugodtam, hogy akkor ez teljesen normalis, ugyhogy most mar igyekszem akkor nem parazni rajta. :)


Mar en is probalok idopontot szerezni dokihoz, de egyelore nem tul egyszeru. Remelem, azert hamarosan sikerul, es vegre o is megerositheti.

Nagyon koszi lanyok, most nagyon boldogan el is megyek aludni. :) Sok-sok gratula Nektek, es nagyon szep babavarast Nektek, nekunk. :)


Jo ejt

K

2010. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Biztos nincs semmi baj(unk)! Nekem a mellem még teljesen érzéketlen,semmi mellfájásom-feszülésem nincs!Mikor kezd az jelentkezni?Nem baj hogy nincs?
2010. jan. 22. 09:21
 17/27 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, hogy nem fáj a melled, örülj neki később biztos fog :)Bár anyukám azt mondta neki nem fájt a melle, nem vagyunk egyformák! Nekem sem fáj nagyon, néha érzem, de nem vészes!Én a napokban többször elgyengültem, és olyan mintha szédülnék, de nekem alapból nagyon alacsony vérnyomásom!

Azt hiszem mindannyian akkor fogunk fellélegezni, ha már megnéz egy orvos, de persze az is sokat segít, hogy a tapasztaltabb kismamák megnyugtatnak, hogy amit érzünk az teljesen normális!

Majd írjátok meg ti is, hogy mi volt a dokinál!

13.47

2010. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ma szédelegtem délelőtt meg izomlázszerű érzés van a cicikben oldalt!:)) Örülök neki.
2010. jan. 22. 16:42
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Most voltam dokinál, de sajnos nem lettem okosabb! Majd jövőhét második felében lesz UH, akkora állítólag már biztos lesz szívhang! Olyan rossz ez a várakozás! Majd írjátok meg ha nálatok már van valami hír!

Egyébként nekem már nem nagyon van megjön érzésem, inkább csak a melleim fájnak, és sokszor pisilek!

Nálatok valami tünet?

13.47

2010. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem csinált semmit?Mit mondott?
2010. jan. 25. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!