Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti Hasmenés....

Terhesség alatti Hasmenés. Mit lehet ez esetben tenni?

Figyelt kérdés
Pár hetes terhes vagyok,nemrég derült ki.:)Viszont van egy betegségem régóta,ami hasmenéssel jár(IBS ha mond vkinek vmit).Erre mindig szedtem hasfogót.De mivel babás vagyok igy nem szedhetem,de napi nagyon sokszor megyek "nagy" wc-re,és elég kellemetlen,mert még dolgozom.A munka helyemen nem nagyon tolerálják,van mikor le is szidnak érte.De sajnos nem tudok mit tenni.Tudom a fönökömnek sem jó hogy munka közepén elszaladgálok wc-re,de azt hiszem neme sokkal kellemetlenebb.És ez az élet más területés is kihat Pl.ha orvoshoz kell menni stb.Segítsetek!
2010. jan. 21. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! A hasmenésre normál esetben jó a sokszor kis mennyiségben elfogyasztott étel, javaslom a reszelt sárgarépát és a reszelt, már bebarnult almát. Sokat tud segíteni. IBS nem annyira egyszerű dolog, úgy tudom a széndhidrátok még rontanak is a helyzeten, ezért is javaslom inkább ezeket.
2010. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!