Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október 10 körülre van valaki...

Október 10 körülre van valaki kiirva? Beszélgetünk? Hogy vagytok? Hol fogtok szülni?

Figyelt kérdés
Én vasàrnap töltöttem a 38.hetet. NST-n a baba jól mozog de méhtevékenysèg nincs... Keményedéseim vannak, de semmi jósló... Néha főleg esténként nyilallásokat érzek a méhszáj körül. 2.baba, kislány lesz, 3300g-ra becsülték az Ultrahangon, a Bpi Margit kórhàzban fogok szülni. Jó lenne ha már sejthető lenne mikor szeretne megszületni... Akinek van kedve és hasonló terhességi korú írjon! :)
2014. szept. 29. 16:34
 1/5 anonim válasza:

Szia! Én pénteken lettem 38 hetes és én is 10.-re vagyok kiírva, eddig nekem is semmi jele a szülésnek, habár néha a hátam majd leszakad és a fejem is akkora már mint egy hatalmasra fújt léggömb.:)Nálam alig vannak jóslók, összehúzódásom is kb csak akkor van, ha megyünk valahova autóval és a rázkódás megteszi hatását, ahogy észrevettem nem nagyon szereti a babócám a kocsikázást.:) Nálunk első baba, és iszonyatosan rettegek a szüléstől, mivel elég kicsi a fájdalomküszöböm, de valahogy túléljük remélem.:)

Könnyű szülést neked.

2014. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A szüléstöl én is nagyon félek... :(

De az elözöt is túléltem valahogy, ès nök milliói túlélik, úgyhogy a

2014. szept. 29. 22:19
 3/5 A kérdező kommentje:

Valahogy kibírjuk... :)

Neked is könnyü szülést!

2014. szept. 29. 22:20
 4/5 anonim válasza:

Első vagyok.:D

Köszönöm szépen! :) Hát biztosan kibírjuk, lényeg, hogy minden rendben működjön majd és a baba is egészséges legyen.:)

Egyébként Szolnokon fogok szülni, de szorítok majd neked.:)

2014. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, èn is Neked! Minden rendben lesz! Hajrá!
2014. szept. 29. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!