Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy a terhesség...

Lehetséges hogy a terhesség miatt lett tele az arcom pattanással?

Figyelt kérdés
Pár hete elkezdtem kipattogni! Három napja teszteltem pozit! Lehet a várandósság miatt? El fog múlni? Remélem igen.. :/ :)

2014. okt. 2. 13:43
 1/9 LadyLoss ***** válasza:
Nekem egész életemben problémás, pattanásos volt a bőröm. Mikor terhes lettem azt hittem elsüllyedek szégyennemben mert gyakorlatilag óráról órára nőttek rajtam a hatalmas pattanások. De csak az első trimeszterben, és szülés után valóban jobb lett mint valaha is volt. Most megint terhes vagyok, megint előjött a probléma....
2014. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Első terhességemnél az arcom olyan volt akár a baba bőr! Mostmeg. :/

Együttérzek veled!

2014. okt. 2. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor a fiamat vártam,nekem is teljesen tiszta,kisimult volt az arcom,sehol egy bőrhiba. A kislányommal már nagyon az elején jöttek a pattanások,több volt,mint kamaszkoromban. A terhesség közepe felé kevesebb lett,el nem múltak,de lényegesen megcsappant a számuk. Szülés után 3 héttel már nyomuk sem volt.
2014. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első terhességnél alig volt pattanásom,de szülés után a mellkasom,hátam,arcom gusztustalan lett.Végül a Sudocremtől jött rendbe.

Most várom a 2. babánkat,az arcom rügyezik rendesen,a hàtamon kevés van de azok hatalmasok :(

2014. okt. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
érdekes ez is mennyire eltérő. én mindig pattanásos volta, ahogy terhes lettem szépen elmúltak és azóta se láttam őket :)
2014. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én pattanásos típus vagyok (anyukám is az), és terhességem előtt hüvelygyűrűm volt, amitől szépen elmúltak, full sima lett az arcom (mint a normális 26 éveseknek), aztán terhesség alatt megint gáz lett. De szerintem nem a terhesség miatt, hanem a foggátló hormonok hiányától.


Persze, hogy el fog múlni.:)

2014. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig szép volt a bőröm, mióta terhes lettem egyre több jön elő, arcom, hátam, dekoltázsom... remélem szülés után elmúlik.
2014. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, 3. babánkat várom, 10. hetes vagyok, de már a teszt előtt sejtettem a babát, annyi pattanásom lett. Én ezen nem szomorkodom, inkább vicces, mennyire működnek a hormonok.:)
2014. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Tök ugyan ez:) Nekem soha nem volt pattanásos a bőröm, kamaszkoromban sem!

Most várandósként uhh, inkább le se írom mert felér egy rémtörténettel:) Bár az első trimeszterben durvább volt, akkor a hátam,a mellem,az arcom,a mindenem tiszta pötty volt. Most a harmadikba csak az arcom pattanásos bár már nem olyan durván,de azért vannak...

Remélem szülés után elmúlik mert mindennek érzem magam csak nőiesnek nem:( Legalábbis ami a bőrömet illeti..

29+5hkm

2014. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!