Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes az hogy becsurran...

Természetes az hogy becsurran mikor köhögök?

Figyelt kérdés
21hetes vagyok, ez a harmadik terhességem. Az első kettőnél nem tapasztaltam ilyet. A két szülés okozza ezt, vagy a jelenlegi várandósság. Mielőtt megfogant a harmadik, olyan volt, hogy mikor hánytam, akkor bepisiltem, :( de most mikor köhögök akkor is be-becsurran, hiába előtte nem sokkal voltam wczni.
2014. okt. 2. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, okozhatja a több szülés. Inkontinencia. Intim tornával erősíthető az izomzat, és jobban kordában tudod tartani majd. SZülés előtt és után is javasolt gyakorolni!
2014. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Nem, jelezd az orvosodnak!
2014. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok kismamánál előfordul. Okozhatja a szülés és a terhesség is. Nem elég erősek a gátizmaid. Kezdj el intim tornázni, nehogy a szülésnél nagyobb bajod legyen! (méhsüllyedés, hólyagsérv)
2014. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:( Köszönöm a válaszokat. Akkor neki kezdek keresni intim tornát és csinálni fogom.
2014. okt. 2. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!