Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzem mindig csak egy...

Miért érzem mindig csak egy helyen mozogni a babámat?

Figyelt kérdés
Eddig ahányszor voltunk uh mindig ugy volt fordulva hogy a fejecskeje jobb oldalt a labacskai meg baloldalt voltak. Régebben mindig lefele éreztem erősebb rúgásokat a lábai irányából most meg inkább a mellem alatt ahol van a fejecskeje. A lábait meg alug bagyon gyengén. Miért van ez? Én értem hogy nem mozog mindig egyformán de mindig csak egy ponton erzem rugdolozni.

2014. okt. 3. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

A kérdésedre pontos választ, hogy "miért" nem tudok adni!

De, kb olyan 25.héttől én a szeméremcsontomnál érzem csuklani,egészen "kisugárzik" a hüvelyembe, (lehet nem helyes fogalmazás):) És fent a bordáim alatt meg rugdos,főleg akkor érzem a legjobban ha jobb oldalamra fekszem.. Ez megy már lassan 5 hete... De tényleg mindig szinte csak ott és úgy érzem.:) Talán úgy jó és kényelmes neki:) Nem tudom:)

2014. okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah egyb 30.hetet töltöm vasárnap:)
2014. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 28 hetes vagyok.:) amugy az en picim attert ejszakai uzemmodba:)) nappal alig mocorog este pedig ahogy lefekszem egybol tancolni.:)
2014. okt. 3. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem pont fordítva!!!:)

Nekem mindig este mozgott többet.. Reggel mikor még csak ébredeztem semmi... Egy moccanás sem..

Most este szinte semmi,és reggel mikor még csak nyitom ki a szemem már jár a keze-lába :) le sem áll...:)

2014. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

nekem is van, hogx egy két napig mindig egy helyen érzem aztán megint máshol. Van egy megszokott helye a jobb bordamnal ahol minden nap rúg. Igazából nekem már nem is nagyon rugdos csak ha helyezkedik, ő inkább egész nap csak "mocorog". Tündéri baba, velem kel velem fekszik éjszaka soha nem kelt fel :)

28+1hkm

2014. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és elfelejtettem írni, hogy én is a szemeremcsontomnal érzem csuklani van hogy napi kétszer, háromszor. Elég fura érzés a hasam nem mozog viszont olyan mintha kattogna bennem egy ora :)))
2014. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!