Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vki aki hisz a termeszetgyogya...

Vki aki hisz a termeszetgyogyaszokban? Baba nemevel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi h van-e koztetek olyan, aki termeszetgyogyaszhoz jart a terhessege elott (akar az o segitsegevel esett teherbe), es terhessege alatt. Van akinek meg is tudta mondani a baba nemet még az esedekes uh elott? Ha igen, hogyan mondta meg, mit nezett?

Elmeselem az en tortenetemet is: Nekem volt egy elhalt terhessegem, missed ab volt a vege. Mutet utan mentem el egy termeszetgyogyaszhoz (amiben elotte nem hittem), es a holgy a bokamat kezdte el tapogatni, majd megkerdezte h terhes vagyok-e. Elmondtam neki mi tortent. Erre O azt mondta h nem urult még ki teljesen a szervezetembol (erre vitaminokat kaptam). A jobb bokam be volt dagadva es azt mondta kislany lett vna. Ha a fiu lenne, akkor a bal. Lett egy kovetkezo terhessegem, ott meg is neztem a bokamat es megint a jobb kezdett el aprankent bedagadni es kislany is lett. Most varjuk a kistesot (6 hetes vagyok, a bokan csak 2 het mulva fogom latni) es erdekelne h mas is tapasztalt-e vmi hasonlot baba neme joslasaban? Kinek mi a tapasztalata? H josoltak meg Nektek még uh elott? Vagy van vmi bevalt praktika? Minden erdekelne! Koszonom! :-)


2014. okt. 7. 15:06
 1/5 A kérdező kommentje:
9 hetesen volt a missed ab-om, szoval még joval az esedekes uh elott megmondta a holgy mit kell neznem es megtudom a baba nemet. Azert lennek kivancsi h vannak-e masok is, akiknek esetleg mas alapjan mondtak meg...
2014. okt. 7. 15:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes! Én 10 hetes vagyok, mintha a jobb bokám egy picivel nagyobb lenne....majd megírom ha megtudom.
2014. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El írtam! A bal nagyobb!
2014. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ki volt ez a természetgyógyász, és hol lehet elérni? Szívesen elmennék hozzá.
2014. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
írtam Neked üzenetet!!köszönöm
2015. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!