Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22-23 hetes kismamák, mozog...

22-23 hetes kismamák, mozog már a baba, ha igen mennyire? Kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 23. hetet töltöm ,kisfiú lesz :)

Nagyon sokat mozog már,eleinte csak 1-2x éreztem naponta,és nem erősen,csak ilyen hullámzás szerűt.

2 hete érzem kb. nagyon sokat mozog napközben , és este is :) Van ,hogy olyan erőseket rúg,hogy megijedek hirtelen,még kicsit szokatlan :)

Te hány hetes vagy? Mikorra vagy kiírva? :)

2014. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most 22 hetes, kislány. Én kb. 2hete érzem a picit mozogni, eddig naponta volt hogy 2naponta 1-2x éreztem egy nap, de tegnap este óta nagyon beindult, este oldalamon feküdtem és vagy fél órán keresztül bökdösött :) eddig és ennyire nem mozgott igy. Ma meg többször is èreztem ugyan ugx mozogni, és ma láttam elsőnek hogy mozgása közben picit hullámzik is a hasam :) Tényleg nagyon jó érezés a picit érezni odabent. :) Gratutálok a babához! Mekkora már a pocid?
2014. okt. 8. 18:30
 3/10 A kérdező kommentje:
Jah, és csak akkor èrzem ha hanyatt fexem, vagy oldalt, álva és mozgás közben még nem. Február 12re vagyunk kiirva, te?
2014. okt. 8. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok ,én 21hkm vagyok kislánnyal,február 17.-re vagyok kiírva,már érzem vagy 4 hete,az elején elég gyengén,de most már határozott mozgása,ficánkolása van,néha még meg is lepődöm hogy milyen erősen,de általában csak akkor mikor fekszem vagy ülök,állva és sétálásnál nem szoktam érezni még, reméljük ez majd változik mert nagyon élvezem :)
2014. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neked is gratulálok a babához!!! :) első babád? Elég hamar megmozdult neked is a baba, nekem kb 19-20hét között éreztem elsőnek. Pocakos képet rakhatnátok fel :) , kivi vagyok :)
2014. okt. 8. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Első voltam :)

Én február 8.ra vagyok kiírva ,és már akármit csinálok,akkor is érzem,pl. Sétálás,mozgás közben...van,hogy aludnék,de nem hagy ,mert bokszolhatnékja van :)

Ti voltatok már 4d-n?

Pocakos képet holnap töltök fel :)

2014. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én németben élek, és még nem voltam 4D-n, nem tudom hogy itt hogy működik, hogy mikor és hol lehet 4D-re menni, sajnos. És ti voltatok már?
2014. okt. 9. 06:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok, mi február 13.-ra vagyunk ki írva és nagyon aktív a kicsi lány. Én viszonylag elég hamar el kezdtem érezni a mozgást, de talán azért mert már a második babám.

Mi is Németbe élünk 21-23 héten van egy 4D-nagy vizsgálat ami támogatott fizeti a biztosító.

2014. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap töltöttem a 22. hetet, február 9-re vagyok kiírva. Nekünk harmadik gyerkőc, a neme még rejtély. :) Bár egy fiú és egy lány után mindenki azt mondja, hogy mindegy mi lesz. Én valahogy mégis kislányt szeretnék, de mint mondani szokás, egészséges legyen ez a legfontosabb. :) Én már olyan 16 hetesen éreztem őt. Nagyon aktív, pár hete napközben folyamatosan érzem, ha állok, ülök, takarítok, bármit csinálok. :) Este lefekvéskor meg persze megy a műsor rendesen Apának is. :) Jó baba várást mindenkinek!
2014. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök hogy irtatok a pocaklakóról, várok még kismamákat!!! Az én cseppségem még annyira nagyon nem aktív mint nektek de hamarosan az lesz csak napok kérdése. Pocakos képet töltsetek fel!!!! További jó babavárást mindenkinek!!!!!!
2014. okt. 9. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!