Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-29. Héten lévő kismamák,...

28-29. Héten lévő kismamák, hogy vagytok? Baba kisfiú vagy kislány? Van akinek sokat feszülget a hasa?

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk elméletileg kislány :) A 28 hetet már betöltöttem, mostanában érzem, hogy egyre többet feszül, főleg nap végén mire hazaérek melóból, eléggé elfáradok már. Nálad mi a helyzet kedves kérdező? Mi mindent vásároltatok már meg a kicsinek?
2014. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálunk kislány lesz, tegnap töltöttem a 29. hetet. Mostanában épp nem vagyok a toppon. Állandóan pisilnom kell és gyakran fáj a gyomrom. Már csak 1-2 dolgot kell beszereznünk, főleg ruhákat és nekem dolgokat. De nálunk ő már a 2.baba, így a legtöbb holmink már megvan. Ti hogy álltok a vásárlással. Te hogy szoktad érezni a babád? Én mostanában, úgy, hogy inkább feszíti neki magát a hasamnak, ami néha nagyon fáj. Érdekes a fiamnál ilyet nem éreztem ennyire, néha kisebb gombócokat csak, de most a fél hasamkemény vagy a köldökömk körűl, bár inkább alúl végig. És van, hogy egész nap érzem ezt. Más is van így?
2014. okt. 9. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg én hétfőn töltöm a 30 hetet. Feszülget mostanában nagyon, tegnap még szinte harcolt odabent a drága! Amúgy kisfiú, és van már egy 5 éves báttya, így sok minden megmaradt tőle, pár kisruha kell mert a tesó nyári baba volt, az akkori melegebb cuccok még nagyok lennének a picire. Gyomorégésem elég sűrűn van, és a derekam is fájdogál, pár napja meg borzalmasan aluszékony vagyok megint!

2014. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is szokott feszulni a hasam ha sokat sétálok, utazok egy nap.

Olyankor pihenek és elmúlik. A babám úgy gondolta megunta a lógás és visszafordult farosra multheten. Remélem érzi, hogy neki a másik irány a megfelelő :)) kislányom lesz amúgy :)

29hkm

2014. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 28 hetes vagyok, 7. baba (lány). Nekem is sokszor keményedik a pocim, de ez ilyenkor már normális. Nekem terhességi kiütéseim vannak, és emiatt gyógyszert kell szednem. Ha ez nem lenne, jobban élvezném a terhességet... :-) Mindenkinek boldog babavárást!
2014. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!