Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívülinek mikor van...

Méhen kívülinek mikor van tünete leghamarabb?

Figyelt kérdés
Már a mensi kimaradása körül éreztetek vmit , hogy derült ki?
2010. jan. 23. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem volt még méhen kívüli terhességem, de az elején én nagyon féltem tőle, ezért szinte mindent elolvastam ezzel kapcsolatosan.


Ha vérzés lép fel, vagy ha nagyon erős görcsök vannak, az utalhat méhen kívülire.

Az első UH-n amúgy kiderül. Nekem az első 6 hetesen volt. Tehát hamar kiderül.

2010. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem volt méhenkívülim. napra pontosan kezdtem vérezni, de ömlött belőlem, és görcsöltem (nem szoktam), nagyon fáradtnak, kimerültnek éreztem magam, de ráfogtam az erős vérzésre. 8 nap után kezdett csökkenni, de még 2 hét múlva is kávézacc szerű folyásom volt, fájt a hasam, szarul voltam, és jellegzetes terhességi tüneteim voltak. még mindig nem gyanakodtam, de elmentem dokihoz. befektetett, de mivel péntek délután volt, csak hétfőn vizsgáltak ki. azonnal vittek a műtőbe, mert rengeteg vér volt bent, szétdurrant a petevezetékem, amit aztán 4,5 órás műtéttel eltávolítottak. 16 cm-es heg maradt az esemény után. tehát: nagyfokú vérzés, rosszullét, fáradtság, terhességi tünetek (pl. kívánósság), majd kávézacc szerű folyás, erős hasi görcs.
2010. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!