Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a legkésőbbi időpont amíg...

Mi a legkésőbbi időpont amíg beindulhat a magzat szíve?

Figyelt kérdés
Elméletileg 8 hetes babás vagyok, és pénteken 2 helyen is megvizsgáltak, de nem találtak nála szívhangot. Kedden műszeresen akarják befejezni a terhességem. Viszont most tudtam meg, hogy a sógornőm is ugyanígy járt anno, és most már egészséges babája van. Kinek mikor indult be a szívverés? Lehet még remény?
2014. okt. 12. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem pont a kerdesedre adok valaszt, csak sajat tapasztalatom irom le: 7 hetesen nem talaltak szivnahgot es mar akkor lemondtak rola. Persze probaltak biztatni, de azert vilagosan fogalmaztak: kicsi az eselye, hogy ebbol baba legyen. Engem 10 hetesen neztek meg ujra: ures volt a petezsak, mutottek. Nezesd meg magadat hetfon, vagy kedden meg egyszer, de valoban nem sok sajnos az esely. Sajnalom!
2014. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8-9 hetesen már lennie kell szìvhangnak.
2014. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Sajnos azt nem tudom mennyi az esélyetek!

Nekem 7 hetes 3 naposan már volt szívhang!

2014. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ilyen esetben csinálnak ultrahangot közvetlenül az abortusz elôtt...
2014. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen,csinálnak előtte uh-t.Én menzeszhez képest 7+6 hetesen mentem orvoshoz,és még nem volt szívpulzálás.2 hét múlva kellett visszamennem,és akkor már volt.Nem középidőben fogant,azóta is rendben van vele minden.Nem tudom ez milyen gyakori.
2014. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ne siessd el a mutetet hiszen van idod ha ures a petezsak igy is ugy is el fogsz vetelni magadtol is.

Varj meg 3 hetet es menj ujra Uh ra

2014. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én 9 hetesen mentem orvoshoz, akkor már volt szívhang, de két héttel kisebb volt a baba. Méret alapján nem mondtak valamit? Egy nap alatt nem sok változást látnak, kell pár nap, egy hét, mielőtt megint nézik, hogy kiderüljön, növekszik-e. Ha nagyon későn fogant, még lehet élő.
2014. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elméletileg az szerepel a papron, hogy 12mm crl-ű az embrió. Az a baj, hogy ez nekem sajnos sokat nem mond. :(
2014. okt. 12. 20:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Furcsa, mert akkor már elég nagy, tehát elvileg kéne lennie szívműködésnek (első terhességemnél 6 mm-esen már volt, második 10 mm volt, mikor nézték, szintén volt). Viszont fejlődik, mert növekszik. Pár nap múlva, esetleg jobb géppel ki fog derülni, simán lehet, hogy most is ver a szíve, csak nem volt annyira jó a gép, hogy látszódjon.
2014. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ekkora magzatnál màr szerintem rossz géppel is látszania kellene a szívműködésnek :(

Mindenesetre drukkolok!

2014. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!