Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák aki vesztett el...

Kismamák aki vesztett el babát, de újra sikerült neki, mennyire aggódó? Hogy birja a várakozásokat?

Figyelt kérdés

Én sajnos tavaly áprilisban vesztettem el a 8hetes babámat,elég rossz dolog volt 3hét korház,barnázás,hematóma és vetélés.

Most 15hetesek leszünk eddig minden rendben volt,hihetetlen volt látni 12hetes uh-n a kis ujjait ahogy ficánkolt.

November 14.re vagyok a következő uhra kiirva,háth még mindig tartok a rossztól kicsit,rossz hogy nemlátom mifolyik odabennt..

ti hogy viselitek ezeket?



2014. okt. 13. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én 7 babát vesztettem el.

a 8. terhességem probléma mentes volt de minden uh-ra úgy mentem be hogy egybe volt a gyomrom hogy vajon mit fognak mondani.Sajna nem tudtam kiélvezni a terhességem mert állandóan aggódtam hogy vajon minden ok.szerencsére minden rendben volt egészséges kisfiam született tavaly márciusban. Talán a következőnél már nem leszek ennyire aggódós! Sok sikert neked!

2014. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

7et ? atyaég sajnálom,de erre nemis mondtak akkor semmit hogy miért van?Úgytudom 2-3vetélésnél már vizsgálgatnak stb...azért gratula hogy végre veeletek lehet a pici.

És köszi miis reméljük hogy nincs gond,csakháth nehéz kivárni

2014. okt. 13. 13:49
 3/4 ketteske ***** válasza:
100%

Én a 26. héten vesztettem el a babámat. A következő terhességet végig agykontrolloztam illetve meditáltam. Az első trimeszterben hetente jártam ultrahangra. Nagyon aggódtam és arra kértem a babám, hogy ha készen van, akkor szülessen meg egy kicsit előbb, mert én ezt nem sokáig bírom elviselni. A 36. héten született egészségesen a fiam :)

Nagyon kemény terhesség volt lelkileg.

2014. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Margit84 ***** válasza:
Január 2.-án 11 hetesen volt vetélésem. Most jelenleg betöltöttem a 28. hetet, eddig minden a lehető legnagyobb rendben van. Az elején elővigyázatosságból kaptam Utrogestant. Próbálok nem aggódni, de azért vannak időszakok amikor rosszabb. Most már érzem a mozgást kicsit nyugodtabb vagyok. Vasárnap egész nap lusti volt, akkor pl már tök ideges voltam, hogy miért nem mozdul meg. Úgyhogy addig zenéltem stb neki, hogy végre bejelentkezett. Kitartás és próbálj elvonatkoztatni, lekötni magad valamivel.
2014. okt. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!