Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lányok nyugodtabbak a...

A lányok nyugodtabbak a pocakban valóban?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam megnyugtató lenne ha így volna,mert egyik nap nagyon virgonc másik nap meg alig érzem.Ilyesztő.Van egy 11éves fiam ő virgoncabb volt legalábbis úgy emlékszem.28hkm.

2014. okt. 18. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 26 hetes vagyok,kislányt várok.Nincs összehasonlítási alapom,meg nem is hallottam erről,hogy virgoncabbá az egyik nem a másiknál vagy sem.De az én babám is ilyen.Egyik nap abba nem hagyja a rugdosást és már szinte fáj,annyira erős,a másik nap meg érzem ugyan,hog mocorog de nem rúg akkorákat.
2014. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire virgoncak a lányok, de a fiam a vége felé alig mozgott, naponta talán egyszer éreztem ebéd után és két-háromszor csuklott/nap. Persze, olyan is volt, hogy egyik nap semmi, utána 2 napig jobban.

Ő idekint is ilyen, alszik sokat, délután éberebb és gyakran csuklik.

2014. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az első gyerekem alig mocorgott.

A másodikat most várom, hát éjfél körül indul be a buli, 33heted vagyok és nem nagyon alszom.

Mindkettő kislány.

Szerintem ebből sem lehet következtetni, akárcsak a pocakformából.

Mindkettőt fiúnak mondták az alapján.

2014. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Most várom második lányom. Terhességi tünetekben, hízásban, baba aktivitásban homlokegyenest ellentétek:D

Elsővel semmi terhességi tünetem nem volt, elhíztam, mint a disznó, és napi egyszer rúgott egyet-tényleg. Másodikkal az összes szóba jöhető tünetem megvan még mindig, sokkal kevesebbet híztam eddig-remélem most már megúszom, és egész nap rúgdos. 30+4hkm

Fiam nincs, szóval csak ők vannak/lesznek ketten.

2014. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

22 hetes vagyok, szintén kislànnyal.:-)

Nekem eddig nagyon aktív volt, most 2 napja sokkal kevesebbet mozog. Szerintem ez normális.:-)

2014. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

első babám kisfiú, végig nagyon aktív volt, a nap minden szakában éreztem őt mocorogni, de legszivesebben este indult be, amikor már efeküdtem aludni.

Most kislányt várok, pont olyan aktív mint a kisfiam volt. Imád este még egy utosó nagy hancúrt rendezni, amikor lefekszem. Reggel együtt ébredünk és minden kaja után jelzi, hogy köszöni ő is jóllakott. :)

33hkm

2014. okt. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is kislányt várok 35 hetes vagyok.pár hete mindig nagyon aktív volt, de nekem sosem rúgta ki az oldalamat, most már csak mocorog.néha eszek egy kis édeset , hogy felébresszem szegényt, hogy ne aggódjak.nekem sincs viszonyítási alapon, első babám .nálam ha jön a front meg sem moccan.
2014. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első baba alig mozgott,volt,hogy megmozgattam egy kicsit a hasam,hogy él-e még.Jelzett,aztán aludt tovább. :) Kislány lett.Aztán jött 2 örökmozgó pocaklakó,majd szét estem tőlük.Mind a kettő fiú lett. :)
2014. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia nekem is ez most a problémám,hogy a kislány alig akar mozogni és rám hozza a frászt,nálam is van hogy csak mozgatásra indul be,de arra se mindig.Ezért is írtam ki ezt a kérdést.Azért van olyan nap hogy magától beindúl,de az ritkább.Azt szeretném megkérdezni,hogy tethességed végéig ez volt,hogy meg kellett mozgatni?Mert ez így elég aggasztó!Előre is köszönöm a választ.
2014. okt. 19. 14:46
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja utolsó válaszadónak írtam a kérdést?De ha más is volt vagy van így annak a válaszát is szivesen fogadom!
2014. okt. 19. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!