Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A stressz árt a magzatnak?

A stressz árt a magzatnak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat idegeskedek,ha nem mozog megilyedek.Két vetélésem volt.29hkm

2014. okt. 24. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
akárhogy is, én nem tudom, hogyan kell nem idegeskedni. Két vetélés után meg pláne nem. Nyilván meg kell próbálnod eleterelni vhogy a figyelmedet. A férjed támogató?
2014. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen az.Csak már kikészülök saját magamtól és már a környezetemet is kikészítem.Elejétől kezdve táppénzen vagyok.A baba hálistennek egészséges!
2014. okt. 24. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor gondolj arra,hogy ha idegeskedsz azzal nagyon sokat ártasz neki,ezért próbálj meg megnyugodni!Ne stresszeld magad tök feleslegesen!!Te sem mozogsz minden nap ugyan annyit,ráadásul front is van,rájuk is hatással van,lustábbak ilyenkor!

Tudom,hogy 2 vetélés után nem könnyű,de ezzel tényleg ártasz neki,mert ha a te szívverésed megemelkedik több vért kezd el pumpálni,ami az ő testén is végighalad,az ő keringése is felgyorsul a tiéddel együtt,és nehogy ez idegrendszeri vagy szívproblémákat okozzon nála!

Nem akarlak ezzel még jobban stresszelni,ezt csak azért írtam le,hogy tudj róla,hogy minek van kitéve a babád,amikor ideges vagy!!

Szóval csak nyugi,szedj magnéziumot,az jó az idegeknek is!


20 hkm

2014. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
abszolút megértem. Ezzel együtt semmi baja nem lesz a stressztől. Megnőnek az ilyen-olyan szintek stb., de a kinti életben helyre lehet hozni. Addig is figyelemelterelés!
2014. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyetértek a 3-al. sőt a szivhang hallgató se tesz jót neki,ha minden nap hallgatod az is felidegesíti.

és ha már az idegeskedésnél tartunk azóta figyelem,vagyis látom,mivel én itthon vagyok,hogy miket írsz ki kérdéseket mióta megláttam az első kérdést tőled a 25.heteden. így nem lehet élni! viszont az a jó,hogy már te is felismerted,hogy nem jó!29hetes vagy,nemsokára mész 30hetes uh-ra,nem? az majd megnyugtat! foglald el magad valamivel! már csak egy-két hetet kell várnod és olyan nagy lesz a baba,hogy kb minden mozdulatát érezni fogod. jaa és a 31-2.héttől nagyon belassul a mozgásuk,mert csak híznak és híznak. kis dagik :) akkor se kell megijedni! bízz a babádban! minden rendben lesz!

fertőzésed van? magasvérnyomás?cukor?méhlepény állapota?méhszájérték? kislány vagy kisfiú lesz ez a lustaság? :)

amúgy front is van egy ideje az is befolyásolja!! NYUGALOM!

32hkm

2014. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincsen fertőzések.Terhességi diabétesz alakult ki.Meg sokat híztam.
2014. okt. 24. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!