Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Problémák a 2. trimeszterben?...

Problémák a 2. trimeszterben? Normális?

Figyelt kérdés
23 hkm vagyok, eddig szinte semmilyen problémám nem volt. Az utóbbi 2-3 napban székrekedés, alhasi húzódás és szorító mellkasi fájdalom is jelentkezett. A baba az eddgiekhez hasonlóan mozog.

2014. okt. 24. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is 23 hetes vagyok :) székrekedésem nekem időközönként van,alhasi húzódások pedig természetesek ebben az időszakban szedj magnerotot rá ,mellkasi fájdalomról pedig nem tudok írni mert én annyit vettem észre hogy nehezebben veszem a levegőt és a párom is említette már hogy alvás közben hangosan veszem a levegőt,szuszogok :)
2014. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtál! :) Magnerotot szedek, igaz csak 2x1, mivel görcsös panaszaim nincsenek. Ahogy olvasgatom, a mellkasi fájdalom előfordul terhesség alatt, lehet csak a levegő szorult be. Meg a baba is annyi mindent nyomhat, persze korainak tartom, hogy nyomja a rekeszizmom, tüdőm, de nagyobb baba a koránál és a mozgását is hamarabb éreztem, mint első babánál szokták. Fiú lesz. Nektek?
2014. okt. 25. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!