Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is van terhességi...

Másnak is van terhességi diabétesze?

Figyelt kérdés
Nem kellett befeküdni miatta?Például az utolsó két hónapra?

2014. okt. 25. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a terhelési cukrom 9,2 volt, nem kellett inzulinoznom magam, de keményen diétáztam. Nem is került szóba, hogy be kellene feküdnöm, 39. hétig dolgoztam. Két hetente kellett járnom diabetológiára, előtte reggel vettek vért, először éhgyomorra, aztán diétás reggelim után egy órával még egyszer vettek. Nálunk csak nagyon súlyos esetben fektetnek be bárkit is.
2014. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen nekem is volt :) Nem kell befeküdni nyugi!

De tartsd a diétát!!! Én betartottam, meg ellenőrizték is vérvétellel, éhgyomrit és próbareggeli utánit. Nem volt gond. Túlhordani nem lehet, tehát ha nekem nem indult volna be 38. héten a szülés lehet befektetnek, mert túl nem hordhattam volna. De mint látod 38. héten szültem és itthonról mentünk szülni, tehát nem fektettek be a kórházba emiatt.

2014. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A túlhordásról nekem azt mondta a doki, hogy valamennyit nálunk engednek. Én vasárnapra voltam kiirva, ha nem indult volna be, akkor utána héten csütörtökön kellett volna befeküdnöm és az eseményektől tette volna függővé, hogy mikor indítja meg a szülést, úgyhogy ebben is vannak eltérések.

Első voltam

2014. okt. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!