Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Lehet baj belőle? Véletle...

SOS! Lehet baj belőle? Véletlen túladagolás.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16+2 hetes kismama vagyok és véletlenül kétszer vettem be a femibion 400-as terhesvitamint a mai napon. A betegtájékoztatóban annyi áll hogy ajánlott napi mennyiség 1-1szem (két komponensű) és hogy az ajánlott napi adagot ne lépje túl.Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? Ugye nem lesz tőle baja a kicsinek?

2014. okt. 27. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja:)
2014. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi! Egyszeri dupla adagtól egyikőtöknek sem lesz semmi baja! Kösd valamihez a bevételét. Pl. Reggeli és akkor nem fordul elő ilyen.
2014. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem semmi baj. Holnapi napot hagyd ki, ennyi! :) Nyugi!
2014. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ,megnyugudtam. :-) Igyekszem majd kötni valamihez, ez jó tipp. Megy a zöld kéz!
2014. okt. 27. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy zöld szám, amit ilyen esetben fölhívhatsz. Érdemes eltenni, gyerekek mellett is jól jön. 06 80 20 11 99 Tájékoztató Szolgálat (ETTSZ) zöld száma, ahol a mérgezést okozó anyag vagy keverék veszélyességére, a várható tünetekre és teendőkre vonatkozóan kaphat információt a telefonáló. A nap 24 órájában hívható. Nagyon kedvesek. Én hívtam már őket, amikor a lurkóm lenyúlt egy doboz normaflort és míg én WC-ztem ő megitta. Akkor értünk haza a boltból, időm sem volt elrakni. Szóval jól jön a háznál egy ilyen toxi-s telefonszám.
2014. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igyal rengeteg vizet, az kioldja a legalabb vizebn oldodo vitaminokat es kiurul a szervezetbol. amugy semmi bajotok nem lesz!
2014. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hű,nagyon köszönöm, egy ilyen telefonszám nagyon jól jön. És megfogadom, vizet is igyekszem sokat inni. Köszönöm a válaszokat.:-)
2014. okt. 27. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!