Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kedden tudtunk együtt...

Ha kedden tudtunk együtt lenni és ma van az ovum akkor sikerülhet? Van akinek így sikerült?

Figyelt kérdés

2014. okt. 30. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalatot nem tudok írni, de én úgy tudom, hogy az együttlét után 48-76 óráig még élnek a spermiumok, szóval szerintem van rá esély, csak persze kevesebb, mintha ma lennétek együtt.
2014. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, sikerülhet!
2014. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is keddi napon voltunk együtt és a hőmérő szerint pénteken vagy szombaton hajnalban volt ovum. Baba lett belőle.
2014. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég nehéz így megmondani, de minden lehetséges. A naptáram szerint szept. 21-én voltunk együtt, és csak 7 nap múlva ovuláltam, most 8 hetes vagyok. Nem tudom, mi történhetett és mikor odabent, nem biztos, hogy a naptár és a szervezetem teljesen összhangban működik.
2014. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ovulációkor és környékén a legnagyobb az esély a teherbeesésre, de azért azon kívül is van nem elhanyagolható. Ezért az egyik "legveszélyesebb" fogamzásgátló módszer a hőmérőzés.
2014. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!