Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult valakinél, hogy a...

Előfordult valakinél, hogy a terhesség elején beállított Letroxot csökkenteni kellett még a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

2014. okt. 30. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk L-Thyroxint szedek, de nálam ez volt.

Terhesség elején emelték 100-ról 125-re, aztán annyira lement a TSH-m (0,4-re), hogy most egyik nap 100-at, másik nap 125-öt szedek.

2014. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! milyen gyakran nézik a tsh szintet nálad?
2014. okt. 30. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:

5 hetente.

De cukrot is néznek, lehet a pajzsmirigy miatt önmagában nem kéne ilyen gyakran.

2014. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

150et szedtem, mikor teherbeestem. Azonnal emelte a doki az adagot 175-re. Majd a maosdik trimeszterben rgy 0,02-es TSH ertek utan (FT3 es FT4 kozeperteken mozgott) modositotta ugy, hogy egyik nap 150, masik nap 175 mikrogrammot szedtem.

Szules utan visszaalltunk 150-re, így 1,2-es TSHval jol erzem magam es vegre szepen mennek le kilok is :)

2014. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!