Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nálatok hogy működik...

Kismamák, nálatok hogy működik a szex terhesség idő alatt? A párotok férjetek hogy viszonyul hozzátok, ugyan úgy megad mindent mint terhesség elött?

Figyelt kérdés

Csak azért érdekelne, mert nálunk eléggé elvan hanyagolva, legalábbis a részéről, hetente-majdnem 2hetente vagyunk együtt, (terhesség előtt majd minden nap), semmi előjáték nincs a részéről, esténként falfele fordul, ugymond teljesen elhanyagol.

Azt mondja, nem akarja hogy baja legyen a babának, pedig mondtam neki hogy nem árt neki ugy semmi, meg hogy nem olyan a szex mint azelőtt, hogy furcsa, nagy pocak meg hasonlók...!


2014. okt. 30. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ez sosem volt probléma.
2014. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elejétől igy van?
2014. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Terhesség előtt semmi gond nem volt. Úgy 2hónapos terhesen változott meg, ekkor 2-3naponta volt, most néhány hónapja hetente-2hetente 1x.
2014. okt. 30. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk hola az égnek nincs változás. Nagyon sok férfi azonban nem tud mit kezdeni a nő testének átalakulásával, vagy valóban a babát félti, vagy ez így neki "perverz" dolognak tűnik és nem kívánja a nőt. Ezt előre nem lehet tudni, és nem is okolhatóak érte. Azért viszont erősen haragszom, ha ez áll fenn és a nőt ettől függetlenül nem elégíti ki. Attól, mert neki erre most nincs vágya, figyelembe kellene vennie, hogy a nőnek akár sokkal nagyobb, mint előtte... Szóval a fal felé fordulás önzőség, nem veszi figyelembe az igényeidet.
2014. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én férjemet nagyon zavarja,hogy ott a baba. Így volt ez az első terhességnél is, és most a második alatt is. Amíg nem volt nagy pocakom, addig nem volt gond, de ahogy kezdett látszódni, neki nem mentek úgy a dolgok. :) Egy jó ideje már csak behatolás nélküli szex van, de mindketten elégedettek vagyunk, így is. Mondjuk már a végén járok és mostanában ehhez sincs kedvem, de a férjem sem erőlteti szerencsére.

két terhesség között teljesen normális volt a szexuális életünk, úgyhogy most sem aggódok, hogy így maradunk. Majd minden visszaáll a régi kerékvágásba. Nem halunk bele, ha kimarad pár hét. Amúgy sem vagyunk nagy étvágyuak.

Engem nem zavar, hogy a frjem így áll a dologhoz. Ha őt zavarja a baba, nem fogok erőszakoskodni. Ő sem vár el tőlem olyat, ami engem zavar.

2014. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnos szenvedek a visszatérő gombától, szóval inkább nem vagyunk együtt :( ő kívánná a szexet, és engem is, pocakostól, de kénytelenek vagyunk máshogy megoldani. Nem tesz túl jót az önbizalmamnak :(( mindegy, ez az időszak is elmúlik egyszer.
2014. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia

Mi is a terhesség előtt naponta voltunk együtt akár többször is..

Mióta van a baba az elején a 15.hetig hánytam nagyon rosszul voltam akkor hanyagoltuk a dolgot. . Utána lett jobb. . Kevesszer csináljuk régihez képest egy héten párszor, de abszolút így is vonzónak talál a férjem pedig már elégnnagy a poci. Van osszebujas, előjáték, romantika ugyan úgy. Ha nincs szex az miattam van, mert vagy össze szedek valami fertozest vagy nem kívánom. Megerti és elfogadja már csak 2 hónapig kell "kibirnia" :)

32hkm

2014. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és gratulálok a kismamáknak akik babát hordoznak a pociban! :) szerencsések azok a kismamák akiknél nincs változás :p nekem is 3hónap és minden a régi lesz ezen a téren.

Várok még válaszokat

Boldog babavárást!!!

2014. okt. 30. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!