Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményeteket a Bajcsy...

Timitry kérdése:

Mi a véleményeteket a Bajcsy kórházban a Keresztes Éva szonográfusról, ti nem tartjátok rossznak, hogy mindig ugyan az a személy csinálja az uht? és ha ö nem vesz észre valamit akkor esély sincs hogy más észre vegye.

Figyelt kérdés
Nem gondoljátok hogy jobb volt mikor az orvosok uháztak? Mert pl én akárhányszor megyek nekem ez a nő mindig mást mond és egy kérdést nem lehet neki feltenni anyira idegbeteg, beszéltem a folyoson pár kismamával öknekik sem volt valami jó véleményük róla ti mit gondoltok /amugy minden kórházba és sztkba orvos ultrahangoz csak itt nem/

2013. nov. 5. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az Uzsokiba járok. Ott is mindig ugyanaz a hölgy van. Én megbízok benne és kedves is. A Bajcsy-ban csak vérvételen voltam még hat hetesen, de egyáltalán nem voltam megelégedve az ottani rendszerrel.
2013. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bajcsy-t a hátam közepére sem kívánom, még az sztk-val nincs is gond, vérvételen, fogászaton abszolút normálisak, de a kórház szülészete hát... Nem sokat voltam ott szerencsére én is inkább átpártoltam az Uzsokihoz, igaz most már ott sem rózsás a helyzet mert ott meg már a levegőért is fizetni kell. Nem feltétlenül orvos csinál uh-t a többi kórházban sem, ebben azért nem értek veled egyet. A másik pedig ha nem tetszik a rendszer akkor válasz saját dokit, menj másik kórházba, vagy a terhességed alatt a fontosabb uh-at csináltassad meg pl. az Isten hegyi géndiagnosztikában vagy egyéb magán intézményben ahol bár fizetni kell de DVD-t kapsz a vizsgálatról, képet a babaáról, észreveszik ha gond van a babával, és van idő kérdezni. Én is ezt csináltam, van saját dokim nagyon szeretem és lelkiismeretes járok a magán rendelésére, de 12. hetesen, 20 hetesen, 32 hetesen elmentem a géndiagnosztikába és ott is megcsináltattam az uh-at. Biztos ami biztos, több szem többet lát.
2013. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első benyomás,és találkozás után én is így éreztem.A következő uh-kon már nagyon kedves volt.A 20.héten talált egy cisztát a kisfiam agyában,nagyon kedvesen,aranyosan nyugtatott,hogy nem lesz semmi gond el fog tűnni,és nem olvassak utána a neten,mert olvashatok butaságokat.Mondta,hogy a következő uh-n szóljak,és megnézi,hogy felszívodott-e a ciszta.(elmentem 1 hét múlva genetikai tanácsadásra,ott már nyoma sem volt,felszívódott)A 30.heti uh-n megemlítettem neki,azonnal nézte.A következő alkalommal,vittem a kislányom vele is olyan jól elbeszélgetett,beszélt a saját lányáról.
2013. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltatok!
2013. nov. 7. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!