Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhességet már...

12 hetes terhességet már biztosan kimutat a teszt, igaz?

Figyelt kérdés
Corax tesztet vettem, holnap reggel szeretném megcsinálni első pisiből. Nagyon erős pozitívnak kellene lennie terhesség esetén, ugye?

2014. okt. 30. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Terhes vagy.
2014. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen már délután is pozitív lenne egyértelműen. De nem kellene egy kicsit csipkedni magad? 12 hetesen elég fontos vizsgálatok vannak.
2014. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen ha most lepisiled is pozitiv lenne.
2014. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

12 hetes terhesnek tippeled magad és csak most fogsz tesztelni??? Bátor vagy!


Vagy gyúrsz arra, hogy 12 hét után már nem vetetheted el és így tolod le a pasid torkán a dolgot?

2014. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pöttömöcske ***** válasza:
Még most csináld meg a tesztet, 4, 5 hetesen már nagyon erős volt a tesztem! Ha pozitív azért, ha negatív azért menj holnap reggel azonnal nőgyógyászhoz!!! Az első kimaradt mensinél kellett volna tesztelni és azzal orvoshoz menni, ez nagy felelőtlenség rád és a babára nézve is, mert mi van, ha rossz helyen tapadt meg, stb.! Kívánom, hog minden rendben legyen! De egy szexuálisan aktív nő, ne legyen ilyen felelőtlen!
2014. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó két mensim meg volt, csak rövidebb ideig tartott és kicsit kevesebb volt, mint lenni szokott. Igazából eddig fel sem merült bennem a terhesség gondolata, de egy hete szakítottunk a barátommal és teljesen bepánikoltam. Mi van, ha... Nagyon féltem/félek, mert nem szeretnék egyedülálló anyuka lenni, úgyhogy ezért csak most csinálok tesztet. Ha negatív lesz, legalább megnyugszom, mert most az alhasamat látom nagyobbnak, mint normálisan. Bár lehet, hogy csak belemagyarázom...
2014. okt. 30. 22:16
 7/13 anonim ***** válasza:
tesztelj azonnal!!!
2014. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megcsináltad a tesztet?eredmény?
2014. okt. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, csak bemagyarázod!
2014. okt. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csináld meg a tesztet, ha megnyugszol tőle... De a kevesebb mennyiségű menzesz az alacsonyabb hormonszinttől is lehet, néha nekem is olyan hogy kevesebb..
2014. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!