Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most már érdemes elmenni...

Most már érdemes elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés
Egy olyan kérdésem lenne hogy nekem szeptember vége felé jött meg a menszeszem utóljára. Ha én november 11 körül elmegyek nőgyógyászhoz akkor szerintettek látja már a babát ? Vagy akkor kb hány hetes leszek? Mert sokan mondták nekem hogy nem kell túl korán menni Mert akkor még úgyse lát semmit. a válaszokat előre is köszönöm
2014. okt. 31. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor leszel kb. 6 hetes, ha nem több. A petezsákot látni fogja, de szerintem szívhang még nem lesz. Érdemes már ekkor elmenni a dokihoz, hogy legalább megállapítsa a terhesség tényét és elmondja, hogy minden rendben van. :)
2014. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó mensid elsö napja a terhességed elsö napja is. Onnnatól számold ki, hogy akkor hány hetes terhes leszel. 6ik hét elött nem érdemes elmenni. A 8-10ik hét a legjobb az orvoshoz menni.
2014. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7 hetesen van már bőven szívhang, akkor menj nyugodtan.
2014. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek a válaszokat:)
2014. okt. 31. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!