Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babavárás alatt fellépő...

Babavárás alatt fellépő problémáink vannak. Pajzsmirigy, kiütés, magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés

Kedves,anyukák és leendő kismamák. Sokadik utánajárás és orvosok látogatása után hozzátok fordulnánk testvéremmel. Nővérem most tart a 27. hetébe várandósága alatt és az utóbbi időbe több (számunkra) nem megszokott probléma jelentkezett. Ilyen a magzatviz szivárgás (egyszeri alkalom volt) a kiütések megjelenése a nyak területén (hólyagos,viszkető,húzodó) és a pajzsmirigy megnagyobbodása. Ezekre keressük a válaszokat,hogy ezek mitől vannak és,hogy kezelhetők? Testvérem már átesett a vizsgálat során nőgyógyászati beavatkozáson át az ultrangig de itt Angliába az orvosok szerint normális dolgok ezek és rendbe van minden de számunkra nem az. Aki volt ilyen helyzetekbe kérjük írjon. Minden hasznos infót,tanácsot szivesen fogadunk!

Köszönjük. Üdvözlettel: Vivien és egy aggódó kismama


2014. nov. 1. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Időszerű lenne hazalátogatni egypár vizsgálatra, akár itthon megszülni a babát. Ez azért nekem túl soknak és súlyosnak tűnik ahhoz, hogy bárki itt felelősséggel bármilyen diagnózist fel tudjon állítani. Sajnálom, de szerintem jöjjön haza. :-(
2014. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, én is angliai kismama vagyok, sajnos igen, sarnak az ember fejére.

Könnyű azt mondani, hogy menjen haza kivizsgálásra és hogy szüljön otthon, de nem olyan egyszerű ám az.

Ami beválhat: Kamuzni kell. Mondani kell, hogy megint szivárog a magzatvíz, vérzik-kicsit pöttyözik-, görcsöl, akkor legalább a méhszáját megnézik, és hátha a babát is.

A nyak holyagosodására, pajzsmirígyre is kamuzni kell valamit. Nem tudom, a pajzsmirígy túl vagy alulműködése milyen tünetekkel jár, nézz utána és mond a dokinak, hogy ezeket tapasztalja a nővéred. Akkor még egyszer megnézi a doki, esetleg valamilyen vizsgálatot is elvégez-remélhetőleg.

Sajnos 2 vetélésem volt már itt, legutóbb majdnem otthagytam a fogam, mert itt minden normális.

Most 33 hetes leszek kedden, szerencsére nem volt nagyon problémám. De az elején bekamuztam, hogy megint pöttyözöm és megnézték a babám. (Mire megnéztek tényleg volt egy kis pöttyözésem. Mivel előző két vetélésem előjele barnázás volt, így megnéztek, de csak azért, mert már 2x vetéltem)

Néha azt kívánom, bárcsak magyarba lennék terhes, de hát nem megoldható sajnos. Otthon egy percet nem dolgoztam volna már egy vetélés után se, nemhogy kettő után, szedették volna velem a gyoszit, ágynyugalomra lennék ítélve. Én meg fizikai munkát végzek még két hétig.

2014. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!