Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedek fogamzásgátló tablettát...

Szedek fogamzásgátló tablettát de már az első levélnél nem védekeztünk. Szünetben viszont megjött a mensim. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
mert sűrűn kell pisilnem,sokat eszem és sűrűn és hányingerem van néha.akkor viszont már 1 hónapos terhes lennék.lehetséges ez?
2008. aug. 13. 18:12
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és fáj a cicim és duzzadt.
2008. aug. 13. 18:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első levélnél mindig védekezni kell, hisz csak utána véd. Sőt, nekem anno 3 hónapig kellett várni. A tünetedid pedig érdekesek. Szerintem tesztelj a biztonság kedvéért minél hamarabb, mert ha terhes vagy, akkor a fogigátlót azonnal abba kell hagynod!
2008. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! A tüneteidet produkálhatja a tabletta is. Ha viszont 1 hónapos terhes lennél, azt már a teszt kimutatja, úgyhogy inkább tesztelj!
2008. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de mondjuk a mensim megjött.az számít?
2008. aug. 13. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj egyet! Az a baj, hogy a menszi van akinek akkor is megjön, ha babás!de persze ez nem azt jelenti, hogy te is terhes vagy!
2008. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha a most következő 7 napos szünetben megjön?akkor nem vok terhes mert valaki azt mondja ha a tabitól megjön akkor nem vok az.
2008. aug. 13. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ismerősöm 3 hónapig menstruált és szedte a gyógyszert, mire észre vették hogy több mint 3 hónapos terhes. Minden lehet, látod. De mi az akadálya, hogy tesztet csinálj? Mindenki ezt javasolja mire vársz?
2008. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és ha már vagyok 1 hónapos akkor megtudja állapítani a nőgyógyász?
2008. aug. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!