Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert kell a tini mamikat...

Miert kell a tini mamikat bantani? Miert irjatok le h ilyenek olyanok mikor nem is ismeritek oket?!

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%

Mert sokan azáltal, hogy másokat leszólnak, magukat érzik többnek. Pedig nem azáltal leszünk többek, hogy másokat lehúzunk. Nem kell velük foglalkozni.

Egyébként tudod hogy tartja a mondást, más szemében a szálkát, sajátjában a gerendát se...

2014. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Engem iszonyat sok bántás ért/ér. Csupán azért, mert nem a "nagykönyv" szerint élek. Soha nem lógtunk a szüleim nyakán, a gyerekek (mostmár 3 gyerkőc van) sosem éheztek, foglalkozunk velük. De sajnos a "tökéletes" anyukáknak olyan keserű az élete, hogy szeretnek velem és a hozzám hasonlókkal foglalkozni :) Bocs az offért, de kikivánkozott
2014. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%

én nem bántom őket, bár meg van a véleményem arról, ha valaki a tanulás/munka/egzisztencia kiépítése helyett a könnyebbik utat választja, és a szülők nyakára szül.


ha van kivétel, annak tisztelet!!! tisztelet annak akinek a gyermeke akaratán kívüli aktusból fogant. tisztelet azért amiért megtartotta, lemondva ezzel saját fiatalságáról. és tisztelet annak aki tudatosan szült egy, a saját maga által felépített rendezett környezetbe. de nem igazán ismerek tini kismamát akinek saját lakása, munkája, férje van.

2014. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Senki nem bántja őket max. elmondja a véleményét, vagy a kérdező által megosztott információk alapján leírja mit gondol.

De egyébként mit kellene írni? Ügyes vagy kislányom, hogy 16 évesen teherbeestél, bölcs döntés volt.

2014. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
A 4-es válaszolóval értek egyet. Szerintem nem bántja őket senki, de ha itt ki van írva a nagy nyilvánosságnak egy kérdés hogy mi a vélemény, akkor tényleg nem lehet azzal elintézni, hogy jól tetted, ügyes vagy.
2014. nov. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%
Engem is bántottak....18 évesen szültem...de megmutattam,hogy nem kell a szülői támogatás,azonnal elköltöztem,összeházasodtunk a párommal,és a saját életünket éltük. Megálltam a helyem,megmutattam a sok ujjal mutogató okoskodó ,,szuperanyának,,hogy egy fiatal lányból is lehet,felelősségteljes rendes anya,és feleség! És ahogy elnézem 10 év távlatából,különb életet élek most mint ők!!
2014. nov. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ertem es ezt en il is fogadom sot nem is keell senkit sem dicsergetni, de bantani sem. En most szultem majusban tinikent. A parommal megbeszeltuk,hogy megtartjuk a kicsit ( neki van egy kishuga tudja mivel jar egy kisbaba). Anyukammal nehezebb volt a helyzet,mert mindig mondta gondoljuk at mert nagyon nehez lesz de ennek ellenere mellettunk alltak. Elkisert az ultrahangra es mikor meglatta a kisunokajat egybol beleszeretett :)) utana mar nem volt kerdes,hogy megtartjuk-e vagy sem!! Sok olyan kommentet olvasok h az ilyen lanyok szulei nem mondjak,hogy vetessek el a babat?! Na erre en normalis helyzetben, egy szulo mit mond a gyermekenek. Az en esetemben csak annyit hogy barhogyan is dontunk mellettunk allnak es hogy jol gondoljuk meg,hogy vallaljuk-e a felelosseget. Utolag anyukam elmondta,hogy nem tudott volna arra kerni,hogy vetessuk el,mert masnak pedig alig lehet,ha egyaltalan lehet. Engem pl orokbefogadtak es ezt a terhessegem utan tudtam meg es azt a kint amit a szuleim ateltek senkinek nem kivanom es ha mas is ilyen helyzetbe kerul hogy teherbeesik jol gondolja meg vagy tartsa meg vagy adja oda olyannak akinek nem lehetett. Az utobbira nem lennek kepes de inkabb az mint hogy elvetessem.
2014. nov. 7. 16:09
 8/20 A kérdező kommentje:
Kedves elsô kommentelô! :) Van abban valami amit irtal.
2014. nov. 7. 16:10
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedves masodik kommentelô! :) Ne foglalkozz masokkal. Dicseretes az amit irtal vannak olyan tini mamik akik leszarjak a gyerekulet de Te nem ezt teszed!! Ugy hogy szerintem feltekenyek hogy Te jo anyuka vagy!!
2014. nov. 7. 16:15
 10/20 A kérdező kommentje:
Kedves hatodik!! :) Egyetertek veled,attol hogy valaki fiatal lehet felelossegteljes anyuka es feleseg!! :)
2014. nov. 7. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!