Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudnék szoptatós párnába...

Hol tudnék szoptatós párnába csak mikrogyöngyöt vásárolni? Lehetőleg Budapesten.

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


itt úgy tudom lehet csak gyöngyöt is rendelni

2010. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem, akkor a szopiparna.hu-n lehet külön is. én is ott vettem és mellé egy adag plusz gyöngyöt is.
2010. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szopiparna.hu Pesten a XVII. keruletben van a Melczer utcaban. Hazszamra nem emlekszem, de ha keresztur felol mesz a a Baross utcan, ahol a 80-as (vagy 98-as?) busz is jar, akkor jobbra kel bemenni az utcaba es majdnem a vegen a jobb oldalon van a haz. En ugyan a keruletben lakom, pontosabban az edesanyam, de jelenleg nem tudom melyik busz jar a Baross utcaban. De szerintem nemi postakoltseg elleneben postan is kikuldik. Ha szemelyesen mesz oda, akkor is elobb hivd fel oket telefonon, hogy tudjak, hogy mesz. Remelem segitettem.
2010. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elefáni bababoltban tudsz venni!
2010. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!