Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztaltatok már olyat,...

Tapasztaltatok már olyat, hogy szomszédnéni, kolléga nem vette észre, hogy terhes vagy, pedig azért látszik?

Figyelt kérdés

34 hetes vagyok ma, még éppen a héten dolgozom. Pocakom legutóbb több, mint egy hete mértem, akkor volt 108cm, tehát nem kicsi. Igaz, egyenruhában kell dolgoznom és ez fölül egy laza póló-már nem annyira laza, épphogy nem kellett nagyobb méretet használnom-és egy kötény, de azért már ebben is jócskán látszik, hogy pocakom van. Csak előre híztam és csak a normál súlyt, nem túl sokat (8kg) Egy nagy áruházban dolgozok, mint takarítónő, általában a folyósón és a személyzeti mosdóban futok össze a kollegákkal. (A folyósót porszívózom) És hétről hétre kapom a megdöbbenő észrevételeket, hogy "jé, te terhes vagy?!" Így most már a vége fele elég viccesnek tartom, hogy sokan félve kérdezik meg, hogy az vagyok e....olyankor mindig bevágom, "á nem, csak híztam" Elég hulyén nézne ki, ha valaki így hízna:D Vagy azt hiszik, hogy sörpocakot növesztettem? Aztán mikor kérdik, hogy mikorra vagyok kiírva és mondom, hogy december 23, akkor megint megdöbbennek, hogy hú hát az már közel van és alig látszik:D Akik meg már jó ideje tudják, azok meg azt mondják, hogy már szép méretes pocakom van:D

Sokan mondják, hogy nem merték megkérdezni...nem fejezik be a mondatot, de azt akarják mondani, hogy mert azt hitték, hogy csak híztam.

Mással is előfordult már ilyen?


2014. nov. 11. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

:)))

Azt hiszem 28hetes környékén voltam mikor a szomszéd néni megkerdezte én miért vagyok itthon egész nap, nem dolgozom? Vagy éjszaka dolgozom?

Köpni nyelni nem tudtam. . Annyit mondtam tappenzen vagyok egy ideje. .. azt mondja jaj betegnek tetszik lenni? Mondom nem, terhes vagyok. .

erre mondja gratulálok! ! Most derült ki? Mondom nemrégen. .. 7.honapban vagyok..

meg szólal Jesszusom mi a lányokkal azt hittük csak hízott a kisasszony!

Elkoszontem és otthagytam :)

34hkm

2014. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló :-) alapból elég vékony voltam, tehát szerintem feltűnő volt a változás, normál ruhákban jártam, nem volt bő egyenruha meg ilyesmi és a 32. héten is volt, aki értetlenül bámult (kolléga), hogy miért nem jövök már januárban. Vicces volt :-)
2014. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Vicces az első sztori:D Te is egyébként karácsony környékére várod?

Velem is történt ilyen, második, mikor beszélgetünk a munkatársakkal, de kimondatlanul, hogy miért is állok le, csak azt beszéltük a minap, hogy de jó, én már a karácsonyi hajtásban nem leszek itt. Mire az egyik ott dolgozó kérdezi, hogy itthagyom a céget, de miért, találtam jobbat, vagy meguntam, vagy nem tetszik?

És akkor mondták a közvetlen kollégáim neki, hogy terhes vagyok. Akkorát nézett:D

De volt olyan is, hogy két csaj elhaladt mellettem én porszívóztam, az egyik meg mutogat, hogy odanéz odanézz és mutat a hasamra, én meg hirtelen odanézek (a másiknak szólt, hogy odanézz:D), hogy mi a francot néz a hasamon:D És hogy mekkora hasam van:D Aranyos volt.

A szomszédomnak meg nem is mondtam, nem is nagyon szoktunk találkozni, el is felejtettem, hogy nem tudja. Halloween alkalmából (Angliában élek, itt szokás) vettem arcfestéket és befestettem a pocakomat. Párom hazajött, látom, még az udvaron van, én meg kimegyek felhúzott pólóval, és akkor látom, hogy a szomszéd komával beszélget:D Ő meg csak pislogott nagyokat, én gyorsan visszahúztam a pólót, fél perc múlva meg megkérdi, hogy csak tán nem terhes vagyok, mert akkor szoktak a pocakra festeni-az fel se tűnt neki, hogy gömbölyűre rajzoltam, csak maga a rajz:D Mondjuk hozzá kell tenni, neki nagyobb hasa van-sörhas:D

2014. nov. 11. 23:28
 4/12 anonim ***** válasza:

első vagyok

igen dec 25-re :)

2014. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

En is december 25re vagyok kiírva.nincs extra nagy pocim, s bőven látszik már.

Mégis sokan rácsodálkoznak hogy jéé nem is tudtam...

Legutóbbi sztori hazamentünk anyuékhoz, nagy fiamal (4éves) lementünk a játszótérre ismerős megjelent beszélgettünk, elkezdte eecsetelni hogy ő milyen fogyókúrával fogyott le...

Mondom ha célzás akar lenne, akkor jelezném terhes vagyok...

nem sokat 8kgot hiztam...

Gyorsan elviharzott...

2014. nov. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én már megszültem és sétáltam a babakocsival a kicsivel, amikor megkérdezte e szembe szomszéd lány, hogy kié ez a baba. Mikor megtudta, hogy az enyém nagyon meglepődött. Előtte heti szinten többször is összefutottunk a kutyasétáltatás alatt és mindig váltottunk pár szót. Pedig 10 kilót híztam, de valahogy nem tűnt fel neki.
2014. nov. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is a szembe szomszéd lepődött meg, amikor kitoltuk a babakocsit, hogy ő "nem is vette észre". Tél volt, takart a kabát, de egy kilenchónapos hasra már vehetsz bármilyen kabátot, akkor is látszik! :)
2014. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igaz még csak 23 hetes vagyok második babàval,de már látszik rendesen.Nem híztam semmit eddig a hasam viszont több mint 10 cm-t nőtt.Azt hittem melóhelyen már mindenki tudja,mert az elejétől veszélyeztetett vagyok.

Tegnap összefutottam a takarítónkkal,megkérdezte szabin vagyok e,hogy nem dolgozom.Mondtam hogy nem szabin.Erre ő:Kirúgtak???

Mondtam nyugodjon meg,táppénzen vagyok. Megkérdezte beteg vagyok e,vagy a fiam beteg.Mondtam jól vagyunk csak terhes vagyok.

Erre ő:Ja?Akkor nem híztál...

2014. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem akkor állított meg az egyik szomszédnéni a lépcsőházból, mikor már a babakocsit toltam, hogy hát ő nem is tudta! :) Pedig hatalmas hasam volt, az utolsó hónapban többen is kérdezték hogy ikreket várok e. Igaz téli időszak volt, így lehet számára a nagykabát miatt nem volt elég egyértelmű :D
2014. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kimondottan örülök, h nem foglalkoznak egymással annyit az emberek. egyébként meg én is félve kérdeznék meg egy nagyobb hasú valakit, h terhes-e, mert lehet, h betegség miatt van olyan nagy, felfúvódott hasa, lehet, a mája beteg vagy mittomén. Vagy lehet, h tényleg csak hízott, ez köpenyben, pólóban nem egyértelmű, nem kockáztatnék. Van olyan csaj ismerősöm, aki olyan pocakosabb fajta, nem kövér, de van hasa és nem olyan, mint egy hurka, hanem kidudorodó. Róla is bárki hihetné, h 6 hónapos terhes.
2014. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!