Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztaltatok már olyat,...

Tapasztaltatok már olyat, hogy szomszédnéni, kolléga nem vette észre, hogy terhes vagy, pedig azért látszik?

Figyelt kérdés

34 hetes vagyok ma, még éppen a héten dolgozom. Pocakom legutóbb több, mint egy hete mértem, akkor volt 108cm, tehát nem kicsi. Igaz, egyenruhában kell dolgoznom és ez fölül egy laza póló-már nem annyira laza, épphogy nem kellett nagyobb méretet használnom-és egy kötény, de azért már ebben is jócskán látszik, hogy pocakom van. Csak előre híztam és csak a normál súlyt, nem túl sokat (8kg) Egy nagy áruházban dolgozok, mint takarítónő, általában a folyósón és a személyzeti mosdóban futok össze a kollegákkal. (A folyósót porszívózom) És hétről hétre kapom a megdöbbenő észrevételeket, hogy "jé, te terhes vagy?!" Így most már a vége fele elég viccesnek tartom, hogy sokan félve kérdezik meg, hogy az vagyok e....olyankor mindig bevágom, "á nem, csak híztam" Elég hulyén nézne ki, ha valaki így hízna:D Vagy azt hiszik, hogy sörpocakot növesztettem? Aztán mikor kérdik, hogy mikorra vagyok kiírva és mondom, hogy december 23, akkor megint megdöbbennek, hogy hú hát az már közel van és alig látszik:D Akik meg már jó ideje tudják, azok meg azt mondják, hogy már szép méretes pocakom van:D

Sokan mondják, hogy nem merték megkérdezni...nem fejezik be a mondatot, de azt akarják mondani, hogy mert azt hitték, hogy csak híztam.

Mással is előfordult már ilyen?


2014. nov. 11. 22:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Eleve van aki ilyen alkat, hogy csak hasra hízik, de oda sokat. Nekem is vannak ilyen ismerőseim, őket meg folyton kérdezgetik, hogy terhesek-e.
2015. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta kérdező és a válaszolok?
2023. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!