Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki a...

Van itt olyan kismama, aki a terhesség elején van és dohányzik még?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 09:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Mi mindketten cigiztünk,de mikor eldöntöttük,hogy babát akarunk leraktuk.Nekem könnyebb volt,mert hamar jött a baba meg a reggeli rosszullétek is,nem is kívántam.Viszont most,hogy 7 hós a pici majd megdöglök egy cigiért,de kibírom,mert ugyanmár a büdös füstös ruhámhoz bújjon hozzá!!!Nem hiszem el,hogy nem lehet kibírni!
2014. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ma voltam NST-n a szülészeten, és elkeserítő volt a látvány, hogy a kórház kertjében 3 kismama pizsiben és köntösben, hatalmas pocakkal úgy szívta a cigit, hogy majd behorpadt a homlokuk...
2014. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Amint pozitívat teszteltem abbahagytam. Azóta sem gyújtottam rá és nem is akarok visszaszokni. Számomra a gyerekem egészsége ezerszer fontosabb mint egy slukk a cigiböl. 1 éves a lányom azóta.
2014. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ismerősöm végig szívta napi 1 doboz 3100 lett a babája és végig mondták az orvosok, hogy jó nagy baba lenne, ha nem szívná..
2014. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*de szóval a gyereknek semmi baja
2014. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*és I fokban volt szülés előtt 1 héttel érett a méhlepénye.
2014. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!