Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen vérzés. Mire számítsak?

6 hetesen vérzés. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Roviden a tortenet. 10 pozitiv teszt utan elmentem az orvoshoz 3 nap kesessel. Akkor voltam 4 hetes kb. Hasi uh -ot csinalt de nem latott semmit. Azt mondta menjek vissza ket het mulva. Idopontom jovohet szerdara van. Hamarabb nem kaptam. Volt meg itthon egy tedzt tegnap este megcsinaltam rogton kijott a masodik csik. Ma viszont delelott elkezdtem verezni es keso delutanig tartott. Friss piros volt. Nem gorcsoltem nem fajt a hasam talan egyszer lehetett erezni minimalisan. Mi lehet ebbol?
2014. nov. 23. 00:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát. Ez marhaság volt tőled! Azonnal kórházba kellett volna menned! Én is véreztem hat hetesen, kiderült, alacsony a progeszteron szintem és kezdett leválni a nyálkahártya pont a petezsák mellett. Azonnal kaptam hormonpótlást és szigorú pihenést javasoltak. Ez az eset nagyon gyakori, de ha valaki korán elkezdi szedni a hormontablettát, elég nagy esély van arra, hogy megússza a vetélést.Menj be az ügyeletre!
2014. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Haematomának hívják, igen. Nekem is az volt.
2014. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12 Haematómára sosem adnak hormonpótlást. Főleg az első időben. Kapsz 2 hetet, vagy megy vagy marad a terhességed.
2014. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13, de igen, adnak, nekem is adtak, 11. héten véreztem. Lehet, hogy kórháza válogatja.


Nem a 11-es vagyok.

2014. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13-as! Nagyon rosszul tudod! Nekem is adtak.
2014. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta, kedves Kérdező?
2014. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm aránylag "jól"...

Megvizsgált az orvos, és közölte, hogy ikerterhességnek indult, de az egyik baba elment!...a Másikkal lassan 8 hetes leszek!

2014. dec. 1. 07:47
 18/19 anonim ***** válasza:

Ooo :-(

Sajnalom a kicsit, de a masik megmaradt neked. :-) ez jo!

Jo egeszseget, boldog babavarast kivanok!

2014. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Engem is ez bíztat hogy a másik pici megvan! És remélem hogy semmi baj nem lesz vele!

2014. dec. 1. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!