Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » X kerületben lakok papíron,...

X kerületben lakok papíron, de valójában a XVII kerületben élünk albérletben, de ide nem vagyunk be jelentve, mehetek a XVII kerületi SZTK-ba vagy a X kerületibe kell?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk és azt mondták előtte érdemes rákszűrést megcsinálnom, gondoltam akkor itt a közelben megcsináltatnám.

2014. nov. 23. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor a X-be kell menned. Bàr Sztk-függő hogy kit hogy fogadnak. Ha nem fogadnak a xvii-ben és nem szeretnél x-be rohangálni akkor érdemes egy ideiglenes lakcímet intézni, mert elég sok vizsgálatra kell rohangálni...így kényelmesebb lenne.
2014. nov. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy az számít e, de így is ugyan ahhoz a kórházhoz tartozok. (Bajcsi) Ide szeretnék majd terhesgondozásra is járni ha egyszer sikerül a baba, mert a X kerületi SZTK nekem nagyon messze van.
2014. nov. 23. 08:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak egy albérleti szerződésem van amin látszik, hogy itt lakok, de lakcím kártyám nincs.
2014. nov. 23. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 17.keruleti vagyok. Úgy emlékszem ki van írva a betegfelvetelnel, hogy mi szükséges annak a betegnek aki nem oda van bejelentve, de ellatjak!

Menj le kérdezd meg!

2014. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül elmentem az X kerületi rendelőbe, gondoltam megkérdezem ott, hogy mehetek e a XVII kerületbe. Megcsináltattam a rákszűrést, meg kérdeztem a dokit lát e valami problémát ami miatt ne lehetne babám. Megvizsgált és mondta semmi akadálya, és pont jó és most a méhnyálkahártya vastagság, ha akarunk már ma próbálkozhatunk. :D (próbálkoztunk) A doki amúgy mondta, hogy nyugodtan mehettem volna a XVII kerületi sztk ba is , hisz pl. szerdán pont ő fog rendelni ott , ugyan így ahogy most az X kerületben.
2014. nov. 25. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!