Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. gyereket tudom majd ennyire...

2. gyereket tudom majd ennyire imádni mint az elsőt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem lehet majd nem imádni, de ennyire tudom majd őt is szeretni? 3 éves a "nagy", a kicsi 30 hetes a pocakomban.

Az első lány lett, mindig is "lányos anyukának" éreztem magam...már vagy 10 éve legalább... Imádom is minden percét az anyaságnak. Most viszont kisfiú lesz, de egyenlőre el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet majd a kisfiammal (egy ízig-vérig lány után) Nagyon várjuk már haza - de tudom majd őt is annyira imádni, mint a lányomat, akivel 3 évig csak ketten voltunk (mikor apa dolgozik, természetesen)


2014. nov. 24. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egészen biztos vagyok benne!
2014. nov. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ó, persze. Két gyerek két kis külön egyéniség. Főleg, hogy kétneműek, így még a hasonlítgatás hibájába se esik az ember.
2014. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze :) Egy idő után el se fogod tudni képzelni, milyen lenne, ha nem lenne vagy ha lány lenne.
2014. nov. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális érzés ilyenkor, ne aggódj. Én is így voltam, nekünk 3év 9hónap van a 2 gyerek között. Én is ezt gondoltam, hogy nem fogom tudni annyira szeretni a kicsit, mint a nagyobbikat. Volt hogy szinte haragudtam magamra, amiért még egy gyereket bevállaltam, persze mindezt már nagy pocakkal. Aztán megszületett. 11.55kor született, és du 4kor kaptam először a kezembe. Szopizott, aztán vitték el. Na akkor és ott abban a pillanatban, ahogyan néztem a kis pofiját miközben kivitték, akkor éreztem, hogy nem akarom hogy elvigyék, és rámtört a sírás, annyira rosszulé esett hogy elvitték tőlem. Alig vártam már hogy visszahozzák ismét szopizni. Addigis pihentem, mert rámfért, nagyon ki voltam merülve. Aztán mikor hozták, cicire tettem, ő szopizott, közben néztem az aprócska kis arcát, pici kezeit, és beleszerettem. Azóta is ugyanezt érzem. Mindkettőt egyformán, de tényleg egyformán nagyon szeretem. :)
2014. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!