Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy abszolút nem...

Normális hogy abszolút nem érzem magam terhesnek?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok. Második baba. Csak a legelején volt hányingerem és egyszer hánytam.

Nem érzem magam terhesnek. Még mindig hason alszom. Ugye ez nem baj? Néha fáj ha hason vagyok akkor megfordulok. De ez ritka.

Érzek apró mozgásokat szerintem a babó az. Félek hogy nehogy valami bak legyen. 8-án lesz uh. Addig megőrülök.

A lányomnál semmi tünetem nem volt. De ott nem tudtam hason aludni kb a 12. hét óta. Akkor nem paráztam ennyire.

Ha valami baj lenne akkor görcsölnék vagy véreznék igaz?


2014. nov. 25. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Nekem nem volt semmilyen tünetem. Se hányinger, se émelygés, semmi, semmi.

most már 28 hetes vagyok, erősen érzem a babát mozogni, de nincs tünetem. :)

Hason már nem tudok aludni, de én is sokáig aludtam úgy.

Csak ösztönösen felhúztam egy idő után a combom az egyik oldalamon, ill a másik oldalon a csípőlapátom alá dugtam a kezem. Így még sokáig kényelmes maradt!! Próbáld ki.

2014. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen én is így alszom, hogy az egyik lábamat magam alá húzom.

Kőazi

2014. nov. 25. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!