Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet ebből még baba?

Szerintetek lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés
Hétfőre nem vártam,de már szombat délelőtt csináltam egy tesztet ami halvány pozi lett.Hétfőn reggel újra pozi dem már kicsit erősebb,de szerdán már halványult.Az utolsó 2 az mai,de nem értem hogy ahelyett hogy erősödne miért halványul.Első 4 egyforma 10-es,az utolsó másmilyen márka de az is 10-es.Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? [link]
2014. nov. 27. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem terhes vagy de jobb ha elmész dokihoz mert fura hogy halványulnak a csíkok..
2014. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha halványul, az nem nagyon jelent jót... 4 nappal a késés után már szép erős szokott lenni. Érdemes lenne dokival beszélni, lát-e esetleg valamit, javasol-e gyógyszert, ilyesmi.
2014. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább csinálsz 8 tesztet, minthogy egyszer beballagj a dokihoz?
2014. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!