Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ultrahangkontrollon,...

Regina1978 kérdése:

Ma voltam ultrahangkontrollon, amin azt mondták, hogy a petezsák és amin keresztül a baba táplálkozik, nött, az elözö ultrahanghoz képest, viszont magzati szivhang még nem volt. Elképzelhetö, hogy nem fejlődött ki a magzat, és csak egy petezsák van?

Figyelt kérdés
Utolsó menzesz szerint 8 hetes terhes vagyok,és nemolyan rég volt egy vetélésem,mely a terhesség 21.hetében történt.most is nagyon aggódom

2014. dec. 1. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hogy vagy kérdező? :(

Nem voltál esetleg egy másik dokinál azóta? Még olyan messze az a jövő szerda :(

2014. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést,nagy örömmel mondhatom,hogy a mai ultrahangon minden volt aminek lenni kellett:-) szívhang,bébi kezecskék lábacskák.és a méretek szerint most vagyok 8 hetes.
2014. dec. 10. 23:09
 13/15 anonim ***** válasza:

Oh.. de JÓÓÓ! :) Gratulálok, ez nagyszerű hír! :)

Akkor elszámolták a heteidet.. és nem 8 hetes voltál... ez is szörnyű ám.. így megijeszteni az embert!

2014. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-) hát igen,utolsó menzesz szerint nagyobb lenne a terhesség,de azt mondták ritka estben van ilyen is,hogy később fogan meg a baba.de most happy van egyenlőre :-)
2014. dec. 13. 18:41
 15/15 anonim ***** válasza:

:) Jó hír továbbra is. :) Örülök neki!

Nekem nem tudták megállapítani anno hány hetes, mert 50-60 napos ciklusaim voltak.. csoda az is, hogy egyáltalán terhes lettem.. :)

2014. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!