Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok. Ma...

33 hetes terhes vagyok. Ma reggelre herpesz jött ki a számon. Mit használhatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a leghatékonyabb a jegelés (bár nagyon fáj.. ) Bőrgyógyász ajánlotta, hogy amig ki nem fakad, el kell kapni, és jegelni sokszor naponta. A Zoviraxra úgy olvasom, hogy csak orvosi beleegyezéssel használható terhesség és szoptatás alatt :(
2010. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Oriflame-univerzális balzsam

FLP- first, vagy zöld krém, vagy kék krém, vagy a kis ajakstift.

2010. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a múlt hónapban jött ki,semmi mással nem kentem csak fogkrémmel,ha itthol voltam,ha elmentünk valamerre akkor a férjem arcszeszével.Pár nap alatt elmúlt.
2010. jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy mit lehet ra hasznalni, de nagyon fontos, hogy nehogy tovabb fertozd magad, pl. torolkozovel. az arcodat inkabb eldobhato papirvattaval szaritsd es ne hasznald a furdeskor sem az arcodra azt a turcsit, amivel ott alul is torolkozol, mert sajnos tovabbterjedhet a nemi szervre is es az most nem lenne szerencses.

mielobbi gyogyulast! 33+6km

2010. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én 34 hetes vagyok és szintén herpeszes, ráadásul nekem a számon, meg az orrom alá is kijött, mert megint beteg voltam. Én 70%-os alkohollal kenem, utána sebhintőporral, amit a kislányom kapott amikor megszületett a köldökére...Éjszakára fogkrémet tettem rá, de a paradontaxot, mert abban só is van. Még nem sebesedett ki, de eléggé fáj. 2. napja küzdök vele. Sok sikert herpesztárs:)
2010. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kamillával ecsetelgettem amibe tettem egy pici szódabikarbónát. A kamilla szárít. Utána pedig Lassar pasztával, amit a gyógyszertárban lehet kapni pár száz forintért és terhesen is lehet használni. Dokik is ezt ajánlják. Nekem két nap alatt leszáradt, már alig látszik.
2010. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Zoviraxtól semmi bajod nem lesz,nekem is az orromon számon kijött a jókis antibiotikumos kezelés után,azzal kentem, plusz hideg!kamillateás vattával áztattam sokáig.

35hetes km

2010. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Zovirax, engem három nap alatt helyre rakott.Doki, és gyógyszerész is ajánlotta.

30km

2010. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Most olvastam, hogy a betadine jó rá, kipróbáltam az előbb és tényleg érezhetően szárít.
2010. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Éppen most küzdök vele én is! :)

Én herpesztapaszt használok, nekem nagyon bevált. Gyorsabban elmúlik és mivel nem érintkezik levegővel ki sem sebesedik. Sokkal szebben gyógyul így. Igaz, nem olcsó a tapasz kb. 2500 ft (15 db-os), de nekem megéri! Kb. 10 darabot használok el egy herpeszre mire elmúlik.

2010. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!