Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. +3 hetes terhes vagyok....

13. +3 hetes terhes vagyok. Ti mit éreztetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mikor èreztètek először megmozdulni a babátokat? Nekem első baba.

2014. dec. 6. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az elsőt elég későn, 18-19 hetesen, a másodikat a 17. hét körül.
2014. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

16. hét betöltése körül, de ketten vannak, azért ilyen viszonylag korán. Nekem is első terhesség.


Nekem 13. hét környékén kezdett visszatérni az étvágyam. Más különösebbet nem tudok mondani, mert eleve nem voltak erős tüneteim.

2014. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17 hetesen éreztem először.. Első baba..
2014. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem ma mozdult meg először :) holnap leszek 16 hetes
2014. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Első babátok?
2014. dec. 6. 21:28
 6/13 anonim ***** válasza:
igen :) elfelejtettem oda írni,bocsi :D
2014. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ès mi èrzel pontosan? Már èn is várom, h èrezhessem. :)
2014. dec. 7. 12:17
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem úgy indult,hogy 5-én olyan érzésem volt párszor,mintha vmi a pocakomban hirtelen ugrott vagy megfordult volna. aztán tegnap amikor feküdtem egyszer csak olyan volt,mintha kipukkant volna egy buborék. mint amikor bubit fújsz a rágóból is kipukkan. egyből írtam anyának meg ide is írtam kérdést. anya is mondta,hogy ez már egyértelmű,hogy a kismanó volt. innen már könnyű kiszámolni a szülést is. anyának 2-ből 2-szer bejött pedig a doki is leintette,hogy nem. az első érzékelhető magzatmozgás napjához hozzáadsz 5 hónapot és ehhez képest +- 1-2 nap és beindul a szülés. amikor velem volt terhes anya azt mondta a doki,hogy olyan pici a hasa,hogy örülhet ha június elején megszületek. anya közölte,hogy május 18. kinevették és 18-án anya meg állt a szülészeten,hogy akkor haladjunk mert elfojt a magzatvíz :D
2014. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon jó èrzès lehet. :) Èrezni őt. Remèlem pár hèten belül èn is megtapasztalom. Csak nem is tudom igazából mit kellene èrezni. Köszönöm a válaszokat! :)
2014. dec. 7. 13:04
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem már csak napok kérdése,hogy érezd. van olyan is aki csak a 18-20. hét körül érzi. majd kiderül,melyik leszel :D hát mindenki azt mondja még a dokik is,hogy ilyen buborékpukkanás szerűt fogsz érezni. olyasmit mint amit leírtam. bizony nagyon jó érzés!! annyira örülök,hogy megtapasztaltam! már most úgy várom,hogy még jobban érezzem. a párom is nagyon várja,hogy érezze ha a hasamra teszi a kezét.
2014. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!