Minden rendben van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma voltam az első UH-n és azt írta a nőgyógyászom a papíromra hogy : 19,4mm-es petezsák,szikhólyag, embriócsomó látható, szívműködés nem ítélhető meg! Ez mit jelent? Minden rendben lehet, csak korai volt még az UH? 2hét múlva kellene visszamennem, de mivel akkor már ünnepek vannak, ezért jövő csütörtökre kaptam időpontot! Szerintetek akkor már lehet szívhang? És minden rendben lehet,
2014. dec. 8. 10:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Próbálj megnyugodni, tudom baromi nehéz most. Én az elsőnél 8 hetesen véreztem is, utrogestant kaptam, rettegtem, de próbáltam a babára figyelni és hinni, hogy minden rendben lesz. Kitartás és nagyon szorítok! :)
2014. dec. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor nálad helyes a mensi alapján számított kor, szerintem már lesz szívhang jövő héten!! De addig próbálj kevésbé stresszelni! :)
2014. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Olyan messze van még a jövő7 csütörtök! A nőgyógyászom azt mondta biztos hogy terhes vagyok csak szívhang nincs még! Remélem jövő7en lesz már! És azt sem tudom hogy a 19,4mm es petezsák jó e ...! Tele vagyok kérdésekkel amiket nem tudok megválaszolni :(
2014. dec. 8. 10:51
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is mindig minden leletemet elemezgettem, keresgéltem a neten, de annyi borzalmas dologba futhat bele az ember, hogy nem éri meg ilyenkor keresgélni.

Ha baj lenne, mondta volna az orvos, azért nem mondott semmit, mert még ilyenkor nem sokat lehet mondani. Ezeket a dolgokat mi nem befolyásolhatjuk, nincs mit tenni, várni kell. Próbálj pozitívan hozzáállni, semmi rossz hírt nem kaptál, csak korán mentél! :)

2014. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató szavakat! Nagyon jól esnek ezekben a nehéz időkben, amikor kérdések kavarognak a fejemben! Remélem gyorsan elmegy ez a 10nap
2014. dec. 8. 11:17
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyugi! :) Ez teljesen normális!
2014. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!