Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek nyugtassatok meg?!

Kérlek nyugtassatok meg?!

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok, és kb 4 héttel ezelőtt megittam egy pohár házi tejet (3dl) forrázatlanul..Ma voltam a védőnőnél, és mondta hogy ebből akár baj is lehet, hogy árthattam a babának, pedig isten lássa lelkem hogy én nem tudtam hogy ez veszélyes a Picire..Ivott már vki terhesen házi tejet, és nem lett baj??Kérlek nyugtassatok meg, hogy érezném ha gond lenne..
2014. dec. 8. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
4 hete volt eddig semmi bajod, akkor?? Ha minden ilyesmit betartana az ember akkor terhesség alatt semmit sem lehetne enni. Nem lesz tőle semmi baja.
2014. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Régen szerinted mit ittak az emberek?!

Ugyanmár, 3dl tejtől semmi,de semmi bajod nem lesz!

És amúgyis egészségesebb,mint akármelyik boltban kapható *ar!!!!

Nyugi,valamiért a védőnőket azért találták ki,hogy minden kis *arságért rémisztgessék az embert!

2014. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj. Gondolom ha forrázatlanul ittad akkor valami ismerős helyről származik. Ismeretlen eredetű házi tejet gondolom azért magadnak is forralnál fogyasztás előtt. Nem lesz gond ne aggódj.
2014. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem lesz semmi bajotok:) A védőnők meg tudnak néha 1-2 olyan dolgot is mondani,hogy idővel már csak a fejedet fogod majd fogni:) Nyugodj meg..

2014. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!