Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség végére másnak is...

A terhesség végére másnak is berepedezett a mellbimbó teteje? Száraz, más a színe,1-1 elszáradt bőr darabot el is tudtam távolítani.

Figyelt kérdés
Attól félek szopinál lenyelik a babáim, viszont piszkálni sem nagyon akarom, nehogy beinduljon a szülés. Olyan jól kihúztam az ikrekkel, 36 hetes vagyok, nem akarom elrontani. Viszket is amúgy.

2014. dec. 9. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak kiszáradt. Ha beindul a tej, az majd "krémezi", de ha nagyon viszket és zavar, mellbimbó krémet használhatsz rá, később sem kell lemosni szoptatás előtt. A dm-es nekem bevált.
2014. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet.
2014. dec. 9. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a közepe óta ilyen... Mind a három babámnál ilyen volt. Ha megindul a tej, akkor már nem lesz száraz meg repedezett, és eltűnik róla az a sárgás izé is, ami a tetején szokott lenni. Ne aggódj! Mondjuk a viszket is, tényleg nem árt krémezni.
2014. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is DM-es krémet használtam rá és nagyon jó volt. Kezd el már most kenni.
2014. dec. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen,pedig még csak 16 hetes vagyok.pár napja egy jó kis darab fityegett rajta,hát azt kénytelen voltam leszedni,de nem volt gond.

Viszont shea vajjal kenem,és az csodákra képes!!Azóta nincs ilyen gondom.

2014. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia.39be lepek csutortokon es nekem is olyan volt kb 30. hettol.nagyon zavart csunya is volt es viszketett is.Aztan dm-es bimbo kermmel kentem napi 3x es olyan szepen elvesztegette azokat a sarga darabkakat sot meg ilyen sotet barna cucc is lejott korbe a bimbo udvarrol.Ma mar nagyon szep es puha
2014. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, próbálok a hétvégén a férjemmel beszereztetni. dm bimbóvédő krém, így keresse?
2014. dec. 9. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!