Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A keményedés tulajdonképpen...

A keményedés tulajdonképpen miért rossz?

Figyelt kérdés
10 hét van még hátra szülésig, hegyen lakunk, a gyaloglástól keményedek akkor is ha lassan megyek.
2014. dec. 12. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy jól írom, de méhtevékenységre utal, összehúzódásokra, ami meg ugye a szülésnél van. Szóval azért kell pihenni és nem megeröltetni magad. Szóval inkább még kevesebbet gyalogolj, a te illetve a ti érdeketek.
2014. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ált. autóval megyek, de gondoltam szép az idő, és jót tesz a mozgás is, köszönöm a választ. Mondjuk nem kellene még beindulnia, csak nem éreztem megerőltetőnek a lassú gyaloglást, ha otthon pörgök akkor nem keményedek.
2014. dec. 12. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének a válaszok.Nekem is 10 hét van vissza,de akkor is keményedik a hasam,ha a gyerekeket oviba viszem,pedig az út kényelmes sétával max 10 perc teljesen sík terepen.Szedem a magnéziumot,3x1-et.
2014. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az 1-es jól írta. a méhfal keményedik meg, ami idejekorán elindíthatja a szülést. 3-as! 3x2-re kéne emelned a magnéziumodat, amíg a keményedés el nem múlik. én is rengetegszer keményedtem, már fenyegetett az orvosom is, hogy befektet, de végül találtam egy olyan magnézium készítményt, ami után már nem keményedtem. (megnesi citrici)
2014. dec. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi 4- es.A por magnéziumot szedem.
2014. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!