Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen két üres petezsák,...

8 hetesen két üres petezsák, van még remény?

Figyelt kérdés
Az egyik 15mm,a másik 12mm. Október 18-án volt az utolsó mensim.Ma voltam uh-n,csütörtökön már műteni akarnak!Ilyen hamar?A doki azt mondta,lehet még picik a babák,csütörtökön menjek vissza. 3 nap esélyt kaptunk?
2014. dec. 15. 17:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Ha valoban 8 hetes vgy akkor nincs esély :(


viszont ha úgy érzed, kell még idő, akkor hallgass magadra és kérj még kis időt

2014. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Ennyi idosen nalam mar volt szivhang. :( Illetve mar a 6hetes uh-n. Ha nem bizol benne, hogy valoban ennyi idosek akkor meg varj, es kerj egy kis haladekot. Biztos a fogantatas a menszihez kepest? Nalam pl majd egy honappal kellene idosebbnek lennem. Mindig pontos a menszid?

25hkm

2014. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Nálad is két petezsák van?Igen,pontos a mensim.

Ha a peteéréstől számoljuk,akkor meg csak 6 hetes vagyok

2014. dec. 15. 18:01
 4/35 anonim ***** válasza:

Nem voltam a helyzetedben! (Nem is szeretnék)

Én egy kis időt még adnék. Mert lehet később fogant meg! Nekem pl 1 héttel kisebb a babám. És ez már a kezdetektől volt így! Hiába a menzesz utolsó napja!

Azt gondolom,igen.. Lehet még esély.

2014. dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Bocsi elírtam!

Tehát az utolsó menzesz első napja!!

2014. dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Nalam csak egy pici van, de azt tudom, hogy az atlag nem mindenkire vonatkozik. Van akinek teljesen mas idoben van a peteerese mint ahogyan az a legtobb esetben elvarhato lenne. Sajnos az orvosok nem szeretik a kirivo eseteket es nem is gondolnak ra. Ha a papirforma szerint szamolnam a terhessegemet akkor most nem egeszseges 25 hetes lennek hanem egy nagyon lemaradt 29 hetes. :(

Nem akarok neked hiu remenyt nyujtani, de ha nem vagy biztos akkor varj kicsit tobbet. Ha nem elnek akkor fokozatosan sorvadni fognak vagyis a kovetkezo uh- n kisebbek lesznek. Tavaly volt egy terhessegem kb 10 hetesen minden rendben volt masfel het mulva mar kisebb volt a baba mint elotte. Tehat 1-1,5 het mulva mar lathato lesz szerintem, hogy valoban nem fejlodnek.

2014. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Hány hete teszteltél pozitívat?
2014. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
október 14-én kellett volna megjönnie,17-én teszteltem pozitívat.Miért?
2014. dec. 15. 19:26
 9/35 anonim ***** válasza:

Sajnalom, hogy letorlek, de szerintem nem sok esely van. nekem 7 hetesen volt ures a petezsak, pedig akkor mar szivhangnak kellett volna lennie. Neked 8 hetesen...

Nekem 7 hetesen volt 22mm a petezsak, sajnos ures is maradt. Mutet utan 1 verzest vartam meg, a kovetkezo mar nem jott meg, most multam 17 hetes.

Sajnalom, amin keresztulmesz, de lehet meg egeszseges terhesseged es babad!

2014. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Egy évben 2 missed ab ? Hát ezt én nem élem túl!Ennyire szerencsétlen nem
2014. dec. 15. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!