Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen két üres petezsák,...

8 hetesen két üres petezsák, van még remény?

Figyelt kérdés
Az egyik 15mm,a másik 12mm. Október 18-án volt az utolsó mensim.Ma voltam uh-n,csütörtökön már műteni akarnak!Ilyen hamar?A doki azt mondta,lehet még picik a babák,csütörtökön menjek vissza. 3 nap esélyt kaptunk?
2014. dec. 15. 17:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! Még lehet babád! Ne add fel!
2014. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
A hamis remények nem jók semmire. Őszintén sajnálom, hogy ez történt veled, és hogy ezt kell írnom. De nincs remény. A picik nem élnek. Sajnálom.
2014. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Elmegyek ma másik orvoshoz,egy komolyabb uh gépen hátha látnak már valamit.
2014. dec. 16. 06:37
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Remélem jó híreket fogsz kapni. Ismeretlenül is aggódok értetek!
2014. dec. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Az en kerdesemnel mar talalkoztunk :) Nekem 19-en jott meg utoljara es nekem is egy hettel majdnem kisebb a baba,mint menzesztol szamolva es mar egy hete volt pulzalas is.Szerintem igy sajnos keves az esely, de a remeny hal meg utoljara! Nagyon drukkolok Nektek!!! Mindenkepp irj,mit lattak !!! Szoritok!!!!
2014. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2014. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

A kórházba január 16-ra kaptam időpontot!Röhej!

Holnap reggel tudok menni egy másik dokihoz,nála van uh.

Az uh gépben nem bízom,amivel vizsgáltak.Csütörtökön ugyanazon a gépen vizsgálnak,csak másik orvos.Ezért akarok menni máshová,hátha még picik a babáim,és ezért nem látták.

Itt olvastam az egyik kismama írta,hogy 0,66 mm(!) az embrió!Istenkém,őt hol nézték meg,a NASA-nál?Hol van ilyen hiper-szuper gép?

2014. dec. 16. 10:04
 18/35 anonim ***** válasza:

Szia. én 8hetesen voltam elsőnek vizsgálaton, hüvelyi ultrahang volt, akkor láttunk őt elsőnek, kis tojás alakja volt és már láttuk ahogy dobogott a kicsi szive. Nem akarlak elszomoritani, de 8hetesen neked is ezt kellett volna látni, de a helyedben én is elmennék egy másik dokihoz, és ha ő is azt mondja mint az első akkor sajnos nincs mit tenni. De azért nagyon-nagyon szoritok neked hogy jó eredményt kapj!!!!

32hetes kismama

2014. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Azért reménykedem ennyire,mert két baba,persze hogy kisebbek,különben el se férnének majd:)Lehet később fogantak és korán néztük meg.A doki azt mondta a petezsák üresnek TÜNIK,szóval én bizakodom nagyon!
2014. dec. 16. 10:41
 20/35 anonim ***** válasza:

Hát igen két baba, ikrek, de ha egy baba lenne az is elég szomorú lenne ha nem élne, főleg akinek szeretne babát!

Szoritok nagyon, majd a vizsgálat után irj, figyelni fogom a válaszod!

2014. dec. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!