Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony hcg szint, ti mit...

Alacsony hcg szint, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nov. 5-én volt az utolsó mensim. 5 db pozitív tesztem van, fokozatosan erősödő csíkkal. Elméletileg 6 hetes vagyok, viszont a hcg szintem csak 202. Múlthéten 73 volt, alig emelkedett. Uh-n semmit sem láttak az orvosok. Egyszer volt barnás folyásom, de utána többször is pozitívat teszteltem... most két hét várakozás van, olyan "meglátjuk, mi lesz". Van remény?

2014. dec. 17. 22:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Reggel elkezdtem vérezni (darabosat). Voltam ismét az ambulancián, megvizsgáltak, továbbra is sehol semmi, vettek vért, hétfőn kell visszamennem. Remélhetőleg vége lesz ennek a herce-hurcának, és a vérzéssel együtt kitisztulok. Csináltam ma is egy tesztet, már halványabb pozitív, mint utoljára, úgyhogy csökkent a hcg a szervezetemben.

Köszönöm a kommenteket nektek!

2014. dec. 19. 20:36
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát ez még a szerencsésebb, bármilyen rossz is kimondani. Sajnálom, hogy ez történik veled. De a másik oldalról nézve én pl imádkoztam, hogy vérezzek erősen, mert akkor tudtam lerendezi a természet, de nem így történt, majdnem belehaltam a hasüri vérzésbe.
2014. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom! Szörnyű két hét van mögöttünk, és végig ezen imádkoztam: ha már baba nem lehet, vetéljek el így :( így kell felfogni, mert lehetett volna sokkal rosszabb!
2014. dec. 19. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!